Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB ''Vilniaus degtinė"
More about company »

TECHNIKOS VADOVAS (-Ė)

Rokiškis, Utena, Kupiškis - AB ''Vilniaus degtinė"

Darbo pobūdis

  • Vadovavimas techninio aptarnavimo komandai gamykloje;
  • Techninės įrengimų priežiūros organizavimas ir valdymas;
  • Naujų įrengimų paieškos, įsigijimo ir paleidimo gamyboje organizavimas;
  • Energetinių resursų planavimas ir užtikrinimas;
  • Veiklos procesų tobulinimo ir efektyvumo didinimas;
  • Dalyvavimas įgyvendinant projektus.

Darbo vieta - Obeliai, Rokiškio raj.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis išsilavinimas;
  • Technikos vadovo, vyr. mechaniko ar kita panaši darbo patirtis gamybinėje įmonėje;
  • Darbų planavimo, organizavimo, koordinavimo patirtis;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Gebėjimas skaityti brėžinius ir techninę dokumentaciją.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą sėkmingai veikiančioje ir nuolat augančioje tarptautinėje įmonių grupėje;
  • Kompetenciją ir darbo rezultatus atitinkantį darbo užmokestį;
  • Karjeros, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Prancūzų koncernui „Marie Bizard Wine and Spirits“ priklausanti, viena seniausių ir didžiausių alkoholinių gėrimų gamintojų Lietuvoje.