Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Technikos vadovas

1300-2000 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

Įrenginių techninės priežiūros organizavimas, darbų paskirstymas (elektrikai, mechanikai), įrenginių tobulinimas;
Remonto darbų kontrolė, profilaktikų planavimas, avarijų likvidavimas;
Atsarginių detalių paieška/valdymas;
Gambyinių projektų valdymas;
Rangos paieška, sutarčių derininimas;
Aplinkosaugos projektų valdymas;
Infrastruktūros priežiūra (kanalizacijos, pastatai, vartai);
DSS laikymosi kontrolė/instruktažai;
Dalyvavimas gamybiniuose susirinkimuose;
Techninių prastovų, įrangos gedimų analizė;

Laukiame kandidatų, kurie:
turi techninį išsilavinimą;
turi patirties gamybinių įrengimų mechaninės / elektros dalies priežiūros srityje;
turi vadovavimo komandai patirties;
išmano techninės dokumentacijos standartus;
turi puikius laiko planavimo gebėjimus ir yra orientuoti į komandos rezultatą bei kokybišką darbą;
geba kompleksiškai spręsti problemas, valdyti konfliktus;
privalumas – LEAN metodų išmanymas ir gebėjimas juos taikyti praktikoje.

Mes siūlome:
kompetenciją atitinkantį atlyginimą bei geras darbo sąlygas;
galimybę prisidėti prie įmonės rezultatų gerinimo;
visas socialines garantijas;
visapusišką tobulėjimą ir galimybę įgyvendinti idėjas.

Darbo vieta:
Vilnius (Aukštieji paneriai, šalia Regitros)

Darbo užmokestis į rankas:
1300-2000 Eur (+galimi priedai už darbo našumą)

Reikalavimai

Atsakingumas

Atlyginimas

1300-2000 €/mėn. į rankas
Galimi priedai
CVB client

įmonė priklauso įmonių grupei, kuri turi didžiausią integruotą Pietryčių Europos atliekų perdirbimo parką. Per pastaruosius 15 metų grupė sukūrė standartus visai perdirbimo pramonei, tapdama didžiausia Europos perdirbimo įmone bei antra pagal dydį Europos poliesterio pluošto gamintoja iš 100% perdirbtų atliekų.