DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „Baltic Transline“

TECHNIKOS VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Baltic Transline“

Darbo pobūdis

  • Transporto priemonių priėmimo-perdavimo aktų tikrinimas ir įvertinimas pagal pateiktas nuotraukas;
  • Duomenų suvedimas į Transporto valdymo programą.
  • Informacijos apie autoįvykius, kuriuose dalyvavo įmonės transportas, surinkimas.
  • Draudiminių žalų remonto sąmatų užsakymas, derinimas su servisais.
  • Tiesioginis bendravimas su vairuotojais - ekspeditoriais, probleminių situacijų sprendimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Sunkiojo transporto techninių savybių išmanymas arba panašaus darbo patirtis bent 1 m.;
  • Būtinos geros rusų kalbos žinios, kitos kalbos – privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atidumas, loginis mąstymas, gebėjimas analizuoti ir sisteminti informaciją;
  • Patirtis ir domėjimasis transporto - logistikos veikla.

  • Įdomų ir aktyvų darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje.
  • Puikias darbo sąlygas ir profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Jaunatvišką kolektyvą ir draugišką darbo aplinką.
  • Motyvacinių priemonių paketą.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, priklausanti „BTL group“ įmonių grupei. Per daugiau nei 23 veiklos metus, įmonė sulaukė pripažinimo ir tapo ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 3800 savo srities specialistų. Siūlome modernias darbo vietas mūsų biuruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Visagine, Marijampolėje bei Kėdainiuose.
informacija apie UAB „Baltic Transline“
3426 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
728
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1943 €
25% uždirba 1943-2733 €
25% uždirba 2733-4270 €
25% uždirba nuo 4270 €