Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „EnergoLT“
More about company »

TECHNINĖS DOKUMENTACIJOS INŽINIERIUS

Kaunas - UAB „EnergoLT“

Darbo pobūdis

Reikalingas inžinierius energetikos ir telekomunikacijos objektų techninės dokumentacijos tvarkymui, mokantis dirbti su AutoCAD programa.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas energetikos arba telekomunikacijos srityje ( gali būti paskutinio kurso studentas);
  • Darbo MS Office, AutoCAD programomis vartotojo įgūdžiai;
  • Brėžinių skaitymo, braižymo gebėjimai;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, sugebėjimas dirbti komandoje;
  • Panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Galimybė darbą derinti su studijomis;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Visas socialines garantijas bei laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

2010 m. įkurta įmonė auga ir užtikrintai įsitvirtina vietinėje rinkoje kaip patikimas elektros tinklų statybos rangovas. Stengiamės būti patraukliausi Lietuvoje ir palaipsniui užkariauti užsienio rinkas. Pagrindinė įmonės veikla – elektros ir telekomunikacijų tinklų projektavimas ir statyba.
Informacija apie UAB „EnergoLT“
1226 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
104
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 726 €
25% uždirba 726-1260 €
25% uždirba 1260-1522 €
25% uždirba nuo 1522 €
Vadovas: Paulius Venslauskas