Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

TECHNINĖS EKSPLOATACIJOS VADOVO ASISTENTAS (-Ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Dalyvavimas pastato remonto, statybos darbų planavime ir organizavime, rangovų konkursų rengimas ir vykdymas, sąskaitų faktūrų kontrolė. Dalyvavimas darbų kokybės ir terminų kontroliavime;
  • Rampos darbuotojų darbų priežiūra, PC darbuotojų drausmės kontrolė ir vidaus taisyklių vykdymas bei laikymasis. Taip pat teisingo įrangos veikimo užtikrinimas;
  • Dalyvavimas specialiuose renginiuose, nelaimingų atsitikimų tyrimuose, avarijų priežasčių analizė. Skubios pagalbos / atsakymo valdymas 24/7;
  • Dalyvavimas defektų šalinimo, nustatyto po patalpų priėmimo, prieš pasibaigiant garantiniam statybos darbų laikotarpiui, kontroliavime;
  • Dalyvavimas energijos išteklių vartojimo analizavime;
  • Kitų PC vadovų nurodymų vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis/inžinerinis išsilavinimas (studentas – neakivaizdininkas);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (programos MS Office, AutoCad);
  • Anglų, rusų kalbų žinios (privalumas);
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • Asmeninės savybės: analitinis mąstymas, atsakingumas, darbštumas, kruopštumas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir įdomų darbą bendrovėje, pirmaujančioje savo srityje;
  • Puikias darbo sąlygas dinamiškoje aplinkoje ir draugiškame kolektyve;
  • Konkurencingą atlyginimą, karjeros ir tobulėjimo galimybes;
  • Galimybę realizuoti save;
  • Specialias partnerių nuolaidas.

UAB "AKROPOLIS GROUP"

Nekilnojamojo turto projektų valdymas ir nuomos paslaugos.
Įmonėje vid. atlyginimas 1573€
94% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)