Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Hydro Extrusion Lithuania"
More about company »

Techninės priežiūros inžinierius

Kaunas - UAB "Hydro Extrusion Lithuania"

Darbo pobūdis

  • Naudotų įrenginių techninės dokumentacijos rengimas
  • Dokumentacijos analizė, profilaktinės priežiūros ir remonto dokumentacijos rengimas
  • Atsarginių detalių, saugos ir ergonomikos gerinimo sprendimų paieška, konkursų organizavimas, užsakymas
  • Darbuotojų mokymas kaip teisingai pagal dokumentaciją atlikti profilaktinę priežiūrą
  • Atsarginių detalių sandėlio organizavimas
  • Remonto padalinio veiklos rodiklių sekimas, vizualizavimas
  • Darbų derinimas su remonto ir priežiūros darbus atliekančiais darbuotojais
  • Techninės priežiūros informacijos rinkimas, sisteminimas, išvadų ir pasiūlymų teikimas

Reikalavimai

  • Aukštesnysis arba aukštasis techninis išsilavinimas
  • Anglų kalbos žinios
  • Atsakingumas
  • Sugebėjimas įsisavinti informaciją
  • Sugebėjimas savarankiškai atlikti pavestą darbą iki galo
  • Supratimas apie metalo apdirbimo įrengimus
  • Atidumas atliekamam darbui, kruopštumas
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
  • Mechaninių, pneumatinių, hidraulinių ir elektrinių įrengimų žinių pagrindai

Privalumai:
  • Patirtis atliekant priežiūros ir remonto darbus
  • Mechatronikos specialybė
  • Lean žinios

Mes jums siūlome

  • Nuolatinį darbą sėkmingoje tarptautinėje gamybinėje įmonėje
  • Visas socialines garantijas
  • Geras darbo sąlygas, asmeninio tobulėjimo galimybes
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą
  • Abonementus į sporto salę, sporto klubą, baseiną ir kitas lengvatas pagal įmonės socialinę programą

UAB "Hydro Extrusion Lithuania" yra Norvegijos kapitalo įmonė, užsiimanti aliuminio profilių mechaniniu apdirbimu, surinkimu, prekyba. Hydro - vienintelė visiškai universali pasaulinės aliuminio pramonės įmonė valdanti procesus nuo pirminio aliuminio gavybos iki aliuminio sprendimų. Iki 2018 m. vasario 20 d. UAB "Hydro Extrusion Lithuania" pavadinimas buvo UAB "Sapa profiliai".