Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „CONTESTUS PROJEKTAI“
More about company »

Techninės priežiūros inžinierius

Vilnius - UAB „CONTESTUS PROJEKTAI“

Darbo pobūdis

  • Objekto statybos techninės priežiūros atlikimas kartu su techninės priežiūros vadovu;
  • Rangovų atliekamų darbų kokybės ir atitikimo projekto reikalavimams užtikrinimas;
  • Statybos darbams naudojamų medžiagų kokybės kontrolė;
  • Rangovų atliekamų darbų kiekių ir kokybės kontrolė;
  • Savalaikio ir tvarkingo statybos dokumentacijos vedimo užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis statybinis/inžinerinis išsilavinimas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Sąžiningumas;
  • Puikūs organizaciniai įgūdžiai;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Atsakomybės jausmas;
  • Ypatingų statinių bendrųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovo kvalifikacijos atestatas būtų privalumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
  • Karjeros perspektyvas;
  • Puikias sąlygas tapti stipriu šios srities specialistu dirbant aukštos kvalifikacijos komandoje;
  • Įdomų, dinamišką darbą ir visas darbo priemones reikalingas siūlomam darbui atlikti.

UAB "Contestus Projektai" - statybos projektų valdymo bendrovė vykdanti statybos valdytojo ir techninio prižiūrėtojo funkcijas, bei suteikianti visas su statybos valdymu susijusias paslaugas.
Informacija apie UAB „CONTESTUS PROJEKTAI“
3657 €
Vid. atlyginimas bruto
(4 kartus didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Erika Tamošiūnė