Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Green group servisas“

Techninės priežiūros (serviso) inžinierius

800-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Green group servisas“

Darbo pobūdis

Pramoninių šaldymo sistemų, maisto pramonės įrengimų priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

  • techninis išsilavinimas;
  • darbo patirtis šaldymo sistemų ir pramonės įrengimų priežiūros srityje;
  • darbas kompiuteriu, anglų kalba, vairuotojo pažymėjimas;
  • atsakingumas, veržlumas, noras tobulėti.

Įmonė siūlo

  • puikias darbo sąlygas;
  • visas socialines garantijas ir priedus.

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas

GREEN GROUP - inovatyvių, inžinerinių kompanijų grupė, turinti aiškią verslo strategiją ir užsiimanti ekologiškų pramoninių šaldymo sistemų projektavimu, įgyvendinimu bei technine priežiūra.
informacija apie UAB „Green group servisas“
2735 €
Vid. atlyginimas bruto
(79% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.