UAB Emplonet

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS SPECIALISTAS (-Ė) (MONITORINGAS)

800-1150 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Stebėsite Lietuvos banko IT sistemas, aplikacijas ir infrastruktūros komponentus;
  • Registruosite įvykius, aliarmus ir atliksite identifikuotų problemų analizę;
  • Dalyvausite sprendžiant incidentus (L1 techninė pagalba). Esant būtinybei eskaluosite į aukštesnį lygį;
  • Rengsite ir palaikysite dokumentaciją;
  • Dalyvausite nuolatiniame procesų tobulinime ir kasdieniniame jų efektyvinime, siūlysite jų pokyčius bei juos dokumentuosite.

Reikalavimai:

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas IT srityje (galimas darbas studentams):
  • Tinklo ir / ar serverio ir / ar duomenų bazių platformų išmanymas (didelis privalumas);
  • Aplikacijų ir IT sistemų bendrų principų išmanymas (didelis privalumas);
  • Sklandi lietuvių kalba;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Galimybė dirbti pamaininį darbą (24/7, slenkantis darbo grafikas)
  • Komunikabilumas, gebėjimas greitai spręsti iškilusias problemas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Įmonė siūlo:

  • Turėsite galimybę būti vienu iš priimančių sprendimus dėl LB IS vystymo ar plėtros, formuosite bendrą ir vientisą LB informacinę erdvę;
  • Dirbsite kartu su profesionalų komanda - aukščiausios kompetencijos savo srities specialistais Lietuvoje bei ekspertais iš Europos centrinio banko (ECB) ir nacionalinių centrinių bankų (NCB) bei kitų ES institucijų;
  • Turėsite galimybę tobulinti projektų vykdymo, vadovavimo įgūdžius vadovaujant tiek LB, tiek išorės specialistų komandoms;
  • Įvairiapusiškai tobulėsite: studijos, mokymai, stažuotės ir karjera ECB ir NCB, tarptautinės darbo grupės, Lietuvos banko Asmeninio augimo akademija;
  • Galėsite dirbti lanksčiu darbo grafiku, šiuolaikinėje darbo aplinkoje.

Atlyginimas

800-1150 €/mėn. į rankas

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientas - Lietuvos bankas - centrinis Lietuvos bankas, kurio misija yra puoselėti šalies pinigų, kredito ir atsiskaitymų sistemų patvarumą ir vientisumą, jų stabilų, patikimą ir efektyvų funkcionavimą, siekiant sudaryti palankias sąlygas optimaliai šalies makroekonominei plėtrai. Šiuo metu Lietuvos bankas prie savo komandos kviečia prisijungti Techninės priežiūros specialistą (-ę) (monitoringas).