Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Nordex Energy GmbH Lietuvos filialas

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS SPECIALISTAS

1200 €/mėn. Į rankas
Jurbarkas, Šakiai, Tauragė - Nordex Energy GmbH Lietuvos filialas

Darbo pobūdis

„Nordex“ ieško techninės priežiūros specialisto, kuris galėtų dirbti Jurbarke (Lietuvoje) veikiančiame techninės priežiūros centre ir kurį domina darbas patrauklioje ir nuolat besiplėtojančioje vėjo energetikos srityje.
Techninės priežiūros specialistas atsako už turbinų perdavimą eksploatuoti, gedimų šalinimą ir priežiūrą. Jo užduotys tokios:
 • Atlikti nesudėtingą turbinų remontą, šalinti gedimus ir nustatyti defektus.
 • Atlikti sudėtingus remonto darbus drauge su vadovaujančiu specialistu, jam bus suteikta techninė pagalba.
 • Atlikti planinius priežiūros ir (arba) patikrinimo darbus (kartais drauge su subrangovais).
 • Parengti techninės priežiūros ataskaitas ir jas išsaugoti bendrovės duomenų bazėje.
 • Aktyviai dalyvauti didinant su sveikatos, saugumo ir aplinkos apsaugos sritimis susijusį darbuotojų sąmoningumą ir gerinant darbuotojų sveikatą, saugumą ir aplinkos apsaugą užtikrinančias sąlygas.
 • Tikrinti atsarginių dalių atsargas ir atlikti bendrą sandėlių priežiūrą.
 • Prisiimti atsakomybę už gaunamų užduočių vykdymą laikantis bendrovės „Nordex“ instrukcijų ir vietos taisyklių.

Reikalavimai

Kandidatai į šias pareigas privalo atitikti toliau nurodytus kriterijus (kai kurie iš jų yra laikomi privalumais).
 • Aukštesnysis profesinis techninis elektriko ir (arba) mechaniko išsilavinimas.
 • Ne trumpesnė nei trejų metų hidraulikos, elektros ar mechanikos darbų patirtis.
 • Privalumas – patirtis, įgyta dirbant su pramoninės automatikos tinklu (PROFINET, INTERBUS).
 • Kompiuterinis raštingumas (privalumas – darbo su „Windows OS“, „Microsoft Office“ ir SAP patirtis).
 • Gebėjimas spręsti problemas ir analitinis mąstymas.
 • Gebėjimas kvalifikuotai reikšti mintis ir bendrauti anglų kalba.
 • Pasirengimas prisiimti atsakomybę, atlikti užduotis ir komandinio darbo įgūdžiai.
Papildoma informacija
Prašymo eiti šias pareigas teikėjo kandidatūra svarstoma tada, jeigu kandidatas atitinka fizinės sveikatos būklės reikalavimus, keliamus asmenims, galintiems dirbti turbinų viduje, t. y. jeigu kandidatas gali dirbti dideliame aukštyje ir yra fiziškai pajėgus aukštai lipti.
Dirbdamas kandidatas turės bendrauti anglų kalba, kuri yra oficiali bendrovės „Nordex“ kalba. Techninės priežiūros specialistas bus pavaldus techninės priežiūros padalinio vadovui, atsakingam už techninę priežiūrą Lietuvoje ir Estijoje.
Techninės priežiūros specialistas bus siunčiamas į kelių dienų komandiruotes tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse. Šios išvykos daugiausia bus skirtos mokymams ir kartkartėmis prireiks padėti atlikti užduotis kituose techninės priežiūros padaliniuose, esančiuose Šiaurės ir (arba) Baltijos regiono šalyse. Keliaujant teks nakvoti ne namie.

Mes jums siūlome

Bendrovė siūlo Jums neterminuotą darbo sutartį, konkurencingą atlyginimą, apmokėjimą už dirbtus viršvalandžius, taip pat kompensuos kelionių išlaidas pagal vietoje galiojančias taisykles.
Laukiame Jūsų prašymo priimti į darbą ir gyvenimo aprašymo anglų kalba.
„Nordex“ vadovaujasi lygių darbo galimybių politikos principais. Visi sprendimai priimti naujus darbuotojus priimami neatsižvelgiant į religinius įsitikinimus, amžių, rasę, tautybę, neįgalumą ar kitokias specialiąsias charakteristikas, taip pat laikantis visų valstybės ir vietos įstatymų

Atlyginimas

1200 €/mėn. į rankas

Nordex Energy GmbH Lietuvos filialas

Mūsų bendrovė – antžeminių itin galingų vėjo turbinų gamintoja jau daugiau nei 30 metų sėkmingai veikia labai perspektyvioje pramonės šakoje. 2016 m. susijungę su bendrove „Acciona Windpower“, tapome viena didžiausių vėjo turbinų įmone. Mūsų tarptautinė veikla, kurią vykdo daugiau kaip 25 rinkose veikiančios patronuojamosios įmonės, taip pat Vokietijoje, Ispanijoje, Brazilijoje, JAV ir Indijoje esančios gamyklos, turi įtakos mūsų sėkmei ir suteikia daugiau nei 4800 darbuotojų galimybę dirbti tarptautiniame kolektyve ir daugiakultūrėje aplinkoje. Mūsų tikslas – užtikrinti plėtrą ir gauti pelno gaminant švarią energiją. Labai atsidavę ir užsidegę, žvelgdami į atsiveriančias perspektyvas siekiame toliau dirbti ir tikimės, kad tapsite mūsų komandos nariu!
informacija apie Nordex Energy GmbH Lietuvos filialas
2476 €
Vid. atlyginimas bruto
(77% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius

You also might be interested in: