Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

TECHNINIO APTARNAVIMO INŽINIERIUS (-Ė) BALTIJOS REGIONUI

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Automatizuotų gamybos įrengimų techninio aptarnavimo ir profilaktikos vykdymas gamybos patalpose. Daugiau apie aptarnaujamus įrengimus sužinosite čia: www.engelglobal.com;
  • Plastiko liejimo pramonės klientų, eksploatuojančių „Engel“ įrengimus, konsultavimas atsarginių detalių užsakymo klausimais;
  • Pagalba pardavimų vadybininkui ruošiant naujai užsakomų „Engel“ įrengimų ir robotikos techninę specifikaciją;
  • Ataskaitų apie atliktus darbus pildymas ir teikimas vadovams ir užsakovams.

Reikalavimai

  • Techninis išsilavinimas;
  • Patirtis dirbant gamybos/apdirbimo įrengimų techninio aptarnavimo srityje;
  • Geri komunikavimo įgūdžiai bendraujant su kliento techniniu personalu;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai pasiekiant numatytus rezultatus;
  • Galimybė vykti pas klientus Lietuvoje ir Latvijoje;
  • Geros anglų ir rusų kalbos žinios;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Punktualumas, pozityvumas.

Privalumas: Techninė patirtis susijusi su plastiko gaminių liejimo mašinomis ir/arba tokios gamybos automatika (tech. priežiūros, gamybos ar dizaino srityje).

Mes siūlome

  • Atsakingą, aktyvų ir įdomų darbą;
  • Konkurencingą atlygį;
  • Tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Saviraiškos galimybes.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

UAB "Advantus"

Our client - TELKO Group is a solution provider to industrial companies within business areas of Plastics and Chemicals with more than 100 years of experience.

TELKO key strengths are: wide products family, latest technologies, technical expertise, reliable network of international raw material manufacturers and knowledge of local markets - all together turned into business solutions for our clients.

For more information please visit: www.telko.com

Currently we are expanding our business presence in Baltics therefore we are looking for: