Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Serpantinas"
More about company »

TECHNINIO APTARNAVIMO INŽINIERIUS

800–1000 Eur
Panevėžys - UAB "Serpantinas"

Pasiūlymas Jums:

Įdomus, atsakingas darbas šiuolaikiškos darbo priemonės, patogios darbo sąlygos; sąžiningas ir skaidrus darbo užmokestis; ilgalaikės karjeros perspektyvos; reguliarūs mokymai renginiai, smagios kolektyvo tradicijos, subalansuotas darbo krūvis; gerbiame savo darbuotojų nuopelnus ir kūrybinę iniciatyvą.

Serpantino paslaugos – tai finansiškai sėkminga, stabili ir ambicinga, Lietuvoje žinoma kompanija, rinkos lyderė, besivadovaujanti dviem vertybėmis: sąžininga konkurencija ir pagarba visiems rinkos dalyviams.

Nedvejokite – siųskite savo gyvenimo aprašymą (C.V.), pasikalbėkime! Galbūt tai darbo vieta, apie kurią seniai galvojote. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Atsakomybių sritys:

Robotizuotų sistemų surinkimas, papildomos įrangos pagaminimas, suvirinimas, montavimas. Šiuolaikinių robotizuotų ir suvirinimo bei plazminio pjovimo įrenginių elektrinės dalies gedimų diagnostika ir remontas (inverteriai, aukšto dažnio keitikliai, mechaniniai mazgai); jėgos generatorių remontas; klientų techninis konsultavimas; darbas įmonės techninio aptarnavimo patalpose.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Aukštasis koleginis techninis išsilavinimas (elektrotechnika, elektronika, automatika ir valdymas, robotika būtų privalumas); Puikios lietuvių k. žinios, anglų k.; Jūsų kompiuterinį raštingumą, kaip ir vairavimo įgūdžius laikytume savaime suprantamu dalyku; Jei turite gerosios patirties ir ambicijų savo karjerai – siųskite CV nedelsiant. Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo (C.V.) iki 2019 m. balandžio mėn. 05 d.; Jūsų asmens duomenų konfidencialumą garantuojame; Kviesime susitikti kandidatus, mūsų manymu, atitinkančius lūkesčius ir nelaukdami skelbimo termino.

Atlyginimas

800–1000 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "Serpantinas"

UAB "Serpantinas"

UAB SERPANTINO PASLAUGOS – jau daugiau nei 26 metus veikianti įmonė, suvirinimo įrangos remonto paslaugų rinkoje, veiklą vykdanti filialuose Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, ir Panevėžyje.

Mūsų darbuotojai yra dalis SERPANTINAS GROUP, kurią sudaro Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Baltarusijoje įkurtos sėkmingai veikiančios įmonės. Esame oficialūs tokių garsių pasaulio bendrovių kaip ESAB, ELGA, MILLER, 3M, KOIKE, GLOBE, GEN SET, HARRIS, BINZEL, MARK, KUKA, KEMPER, LANZI, FEZER atstovai.

Sužinokite daugiau:
Informacija apie UAB "Serpantinas"
1466 €
Vid. atlyginimas bruto
(64% didesnis už LT vidurkį)
42
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1014 €
25% uždirba 1014-1323 €
25% uždirba 1323-1780 €
25% uždirba nuo 1780 €

Similar job ads: