Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ekskomisarų biuras"
More about company »

Techninio aptarnavimo inžinierius

800–1300 Eur
Vilnius - UAB "Ekskomisarų biuras"

Darbo pobūdis

Sudėtingų elektroninių apsaugos, gaisro signalizacijos sistemų ir vaizdo stebėjimo sistemų, įeigos kontrolės sistemų įrengimas, paleidimas, derinimas, aptarnavimas, defektavimas, gedimų šalinimas;
Klientų konsultavimas sistemų aptarnavimo, modernizavimo ir remonto klausimais;
Signalizacijos sistemų, vaizdo stebėjimo sistemų pajungimas į centrinį stebėjimo pultą;
Dokumentacijos pildymas.

Reikalavimai

Darbų patirtis elektroninių apsaugos sistemų montavimo ir aptarnavimo srityje ne mažiau 2 metų;
Techninės srities išsilavinimas (elektronika, telekomunikacijos, elektrotechnika, automatika, energetika);
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
Kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas, iniciatyvumas;
Gebėjimas greitai mokytis ir noras tobulėti;
Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Energetikos darbuotojo pažymėjimas (PK,VK, AK kategorija iki 1000V), aukštalipio pažymėjimas ir kitų mokymų baigimo dokumentai būtų privalumai.

Mes jums siūlome

Visos socialinės garantijos;
Patrauklų, priklausantį nuo kompetencijos ir rezultatų, laiku mokamą atlyginimą;
Visas darbui vykdyti reikalingas priemones ir įrankius;
Kvalifikacijos kėlimo kursus, mokymus;
Karjeros galimybės;
Draugišką bei profesionalų kolektyvą.

Atlyginimas

800–1300 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Bendrovė „Ekskomisarų biuras“ - pirmoji privati licencijuota saugos tarnyba Lietuvoje, įkurta 1994 metais. Šiandien „Ekskomisarų biuras“ yra didžiausia lietuviško kapitalo saugos tarnyba, teikianti visas saugos paslaugas. Įmonėje dirba daugiau kaip pusantro tūkstančio saugos specialistų. Bendrovės padaliniai veikia visoje Lietuvoje, o partnerių turime visose Europos Sąjungos šalyse, Ukrainoje, Rusijoje, Kazachstane, taip pat JAV bei Kanadoje.