Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ruptela“

Techninio aptarnavimo klientų specialistas (-ė) (PL, EN kalbomis)

1400-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Ruptela“

Aprašymas:

Mes kuriame išmanius transporto valdymo sprendimus, kuriuos sudaro GPS sekimo įrenginiai ir realaus laiko transporto stebėjimo ir kontrolės sistemos. Mūsų komandos profesionalumas leidžia mums, kurti ir gaminti produktus nuo A iki Z. Tokiu būdu mes padedame organizacijoms efektyviai valdyti savo transporto priemones, taupome išteklius ir aplinką, ypatingą dėmesį skirdami kokybei.

Mūsų komandas vienija vizija sukurti efektyviausius sprendimus transporto panaudojimui tvariam pasauliui. Šiuo metu aktyviai ieškome naujo komandos nario Vilniuje- Klientų aptarnavimo komandoje. Mes tikime, kad geriausių rezultatų galime pasiekti tik kurdami ir išlaikydami gerą santykį su klientu, užtikrindami savo gaminių kokybę, todėl ieškome kolegos (-ės) , kuris (-i) nebijo naujų iššūkių ir nori augti inovatyvių transporto telematikos sprendimų srityje.

Tavo atsakomybės bus:

  • Verslo klientų konsultavimas telefonu ir el. paštu įvairaus pobūdžio techniniais klausimais;
  • Techninių problemų sprendimas, susijusių su įmonės gaminama produkcija ir programine įranga;
  • GPS sekimo įrenginių konfigūracija, atsižvelgiant į klientų poreikius.

Tikimės kad tu:

  • Turi techninio pobūdžio išsilavinimą arba patirties panašioje srityje;
  • Domiesi įvairiais inovatyviais techniniais sprendimais ir nori tobulėti transporto telematikos srityje;
  • Gebi techninę informaciją perteikti suprantama kalba;
  • Gebi rasti sprendimus įvairiose situacijose;
  • Puikiai bendrauji Lenkų ir Anglų kalbomis;
  • Esi iniciatyvus ir nebijai priimti sprendimus savarankiškai.

Prie mūsų prisijungęs gausi:

  • Lanksčias darbo sąlygas: nuotolinio darbo galimybes;
  • Tobulėjimo galimybes: konferencijas, seminarus, knygas ir komandos formavimo užsiėmimus;
  • Įvairialypius bonusus ir papildomą sveikatos draudimą;
  • Profesionalių, kartu besimokančių ir ieškančių sprendimų, žmonių komandą;
Galimybę įgyti žinių apie hi-tech transporto telematikos sprendimus.

Atlyginimas

1400-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Tikslus atlyginimas, pasiūlytas tinkamam kandidatui, bus grindžiamas turima kvalifikacija, kompetencijomis ir profesine patirtimi

We are a fast-growing and customer-centric company with big ambitions. Our vision is to be among Top40 companies in transport telematics aftermarket globally by 2022.

We had started our journey back in 2007 when Andrius Rupšys founded Ruptela.

Since then we have grown from a team of 3 people to a team of over 220 people. From local business to an international company with customers in 127 countries.

Today, we develop, design and manufacture hardware, firmware and software products for fleet management and GPS tracking. We provide ready-to-use telematics solutions.

Our mission is to enable companies to reduce costs, save time and improve their efficiency by globally providing integrated transport telematics solutions with great customer experience.

Our values are courage, care and evolution.

informacija apie UAB „Ruptela“
4142 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
170
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2470 €
25% uždirba 2470-3392 €
25% uždirba 3392-4794 €
25% uždirba nuo 4794 €