Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Norvelita“

Techninio aptarnavimo padalio vadovas

Nuo 1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Norvelita“

Darbo pobūdis

Darbas žuvies perdirbimo įmonėje, vadovavimas techninio aptarnavimo komandai;
Gamybos įrengimų veikimo ir jų priežiūros, atnaujinimo, patikrinimų organizavimas ir kontrolė;
Įrangos gedimų prevencijos ir gedimo šalinimo darbų organizavimas;
Įrenginių, atsarginių detalių, medžiagų parinkimas, užsakymas, apskaita ir kontrolė.

Reikalavimai

Aukštesnysis arba aukštasis techninės srities išsilavinimas;
Anglų kalbos mokėjimas;
Vadovaujamo darbo patirtis gamybos įmonėje (technikos vadovo pareigos – privalumas);
Gamybos procesų, darbų saugos normų ir taisyklių išmanymas bei gebėjimas taikyti praktikoje;
Gebėjimas efektyviai organizuoti komandos darbą ir valdyti gamybos procesus bei pokyčius.

Mes jums siūlome

Įdomų ir dinamišką darbą modernioje įmonėje;
Laiku mokamą, kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
Linksmą kolektyvą;

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. į rankas
Bandomuoju laikotarpiu atlyginimas 1400 be mokesčių. Priskiriamas automobilis.

UAB „Norvelita“ – viena iš perspektyviausių ir didžiausių žuvies perdirbimo įmonių.
informacija apie UAB „Norvelita“
1502 €
Vid. atlyginimas bruto
470
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1239 €
25% uždirba 1239-1431 €
25% uždirba 1431-1697 €
25% uždirba nuo 1697 €