Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kasko Group“
More about company »

TECHNINIO APTARNAVIMO SPECIALISTAS: NEĮGALIŲJŲ TECHNIKOS REMONTAS LIETUVOJE

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Kasko Group“

Darbo pobūdis

  • Mechaniniai neįgaliųjų technikos remonto ir pritaikymo darbai, pvz. neįgaliojo vežimėlio detalės keitimas, taip pat vaikščiojimo rėmų, tualeto, dušo kėdžių ir panašios technikos remontas
  • Neįgaliųjų priemonių pakrovimo/iškrovimo ir transportavimo darbai Lietuvoje
  • Numatomos remonto komandiruotės Lietuvoje su nakvyne: ~1 nakvynė per darbo savaitę, pvz. Mažeikiai, Šiauliai ir pan.
  • Darbas atliekamas pas klientą namuose, valstybinėse įstaigose visoje Lietuvoje arba įmonės dirbtuvėse Žarijų g., Vilniuje
  • Daugiau informacijos apie remontuojamų gaminių tipą galite rasti mūsų svetainėje

Reikalavimai

  • Mokėjimas naudotis nesudėtingais darbo įrankiais (atsuktuvas, plaktukas, suktuvas ir pan.) ir gebėjimas priimti optimalius sprendimus remonto darbų klausimais.
  • Lietuvių kalba raštu ir žodžiu (puikiai)
  • Rusų kalba (patenkinamai)
  • Privalomas geras vartotojo lygmuo dirbant staliniu kompiuteriu bei išmaniuoju įrenginiu: excel, word, el. paštas ir pan.
  • Vairuotojo pažymėjimas, B kategorija
  • Komunikabilus, punktualus, kruopštus ir sąžiningas
  • Darbas pilnu etatu
  • Darbo patirtis panašioje srityje (smulkus remontas, suvokimas)
  • kandidatams, pakviestiems į darbo pokalbį, gali būti pateiktas praktinis testas darbo kompiuteriu, remonto ir kalbų kompetencijoms įvertinti.

Mes jums siūlome

  • 800 eurų atlyginimą į rankas (atskaičius mokesčius, įskaitant dienpinigius)
  • Suteikiame visas darbui reikalingas priemones: įrankiai, apranga, autotransportas ir pan.
  • Atlygio didėjimas pagal kandidato galimybes ir rezultatus
  • Darbą nedidelėje įmonėje ir draugišką kolektyvą

Laukiame kandidatų norinčių kurti įmonės pridėtinę vertę ir gebančių prisidėti nuosekliu bei ilgalaikiu darbu siekiant užsibrėžto tikslo.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB Kasko Group I Kid-Man™ - slaugos ir neįgaliųjų technikos gamintojas ir tiekėjas.
Sėkmingai vykdome veiklą Lietuvos ir užsienio rinkose. Esame auganti ir plečianti veiklą įmonė, valdanti populiarėjantį prekės ženklą Kid-Man™. Didmeninė ir mažmeninė prekyba, nuoma, konsultavimas bei remontas. Mūsų gaminiai skirti įvairaus amžiaus ir įvairią negalią turintiems žmonėms, taip pat ir vaikams. Greitai reaguojanti ir operatyviai veikianti komanda, gaminių kokybė bei mūsų klientams pritaikytas sandėlis yra pagrindiniai argumentai, dėl kurių esame verti savo klientų.
Informacija apie UAB „Kasko Group“
1009 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Martynas Vainutis