Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet
More about company »

TECHNINIO APTARNAVIMO TARNYBOS VADOVO PAVADUOTOJAS (-A)

Kaunas - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

Techninio skyriaus darbuotojų darbo organizavimas, veiklos vertinimas;
Subrangovų koordinavimas;
Komunikacijos techniniais klausimais tarp įmonės padalinių vadovų užtikrinimas;
Pagalba techniniais klausimais padalinių, projektų darbų vadovams teikimas;
Efektyvios gamybos įrenginių eksplotacijos užtikrinimas, gedimų prevencijos ir gedimo šalinimo darbų organizavimas;
Įmonės padalinių aprūpinimas techninėmis priemonėmis, našaus ir efektyvaus darbo užtikrinimui;
Kitų vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai:

Inžinerinis- techninis išsilavinimas;
Sėkminga darbų organizavimo ir valdymo patirtis gamyboje;
Puikios techninės žinios;
Anglų kalba;
Kompiuterinis raštingumas;
Vairuotojo pažymėjimas.

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris.

Emplonet teikia aukščiausios kokybės personalo atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.