UAB „PRO BRO Group“

Techninio aptarnavimo vadovas

2100-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „PRO BRO Group“

Darbo pobūdis

  • Vadovavimas techninės priežiūros / aptarnavimo skyriaus komandai;
  • Klientų aptarnavimo standarto diegimas bei laikymosi užtikrinimas;
  • Express tunelinių plovyklų įrangos techninės priežiūros ir remonto darbų organizavimas;
  • Naujos įrangos montavimo ar esamos įrangos modernizavimo projektų įgyvendinimas;
  • Efektyvus komandos darbų planavimas, koordinavimas, savalaikio darbų atlikimo užtikrinimas;
  • Atliktų darbų kokybės patikra;
  • Padalinio biudžeto planavimas ir valdymas.

Reikalavimai

  • Techninis išsilavinimas;
  • Vadovaujamo darbo patirtis;
  • Sėkminga darbo patirtis atliekant techninės įrangos diegimo, diagnostikos, remonto darbus (ne mažiau kaip 2 m.);
  • Atsakingas požiūris į darbą, greita orientacija, įžvalgumas (gebėjimas numatyti galimas priimamų sprendimų pasekmes);
  • Aktyvumas, iniciatyvumas, gebėjimas savarankiškai planuoti ir įgyvendinti reikiamus pokyčius;
  • Geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Būtinas geras anglų kalbos mokėjimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Galimybę tobulėti ir augti profesionalų komandoje;
  • Įmonės automobilį darbo reikmėms;
  • Kompensuojamą kurą kelionei iš/į darbą;
  • Galimybę prisidėti prie sparčiausiai augančio tarptautinio švaros paslaugų tinklo plėtros;

Atlyginimas

2100-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas susideda iš fiksuotos dalies ir priedų.

„PRO BRO Group“ – įmonių grupė, tiesiogiai valdanti keturias įmones: UAB „Švaros broliai“, teikiančią automobilių bei patalpų švaros paslaugas Lietuvoje, UAB „PRO BRO Car wash systems“, tiekiančią ir gaminančią automobilių švaros paslaugoms užtikrinti skirtą įrangą bei medžiagas, UAB „PRO BRO Express“, besirūpinančią tunelinių plovyklų franšizių pardavimu bei aptarnavimu, ir UAB „PRO BRO asset management“, valdančią nekilnojamojo turto vystymo projektus.
See all ads of this company (13)
informacija apie UAB „PRO BRO Group“
2947 €
Vid. atlyginimas bruto
(93% didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1621 €
25% uždirba 1621-2092 €
25% uždirba 2092-3288 €
25% uždirba nuo 3288 €