Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ANCOR

TECHNINIO PADALINIO VADOVAS (-Ė) (VILNIUS)

1500-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - ANCOR

Atsakomybės:

  • Techninio padalinio efektyvus veiklos planavimas, organizavimas ir kontrolė;
  • Bendravimas su užsakovais, tiekėjais, subrangovais, sutarčių rengimas ir derinimas;
  • Kokybiško esamų klientų aptarnavimo užtikrinimas;
  • Resursų planavimas, vykdymo priežiūra;
  • Nuolatinis domėjimasis klientų poreikiais, rinkos naujovėmis, konkurencine aplinka;
  • Naujų technologiškai pažangių sprendimų paieška ir diegimas;
  • Techninės dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai ir būtinos žinios:

  • Aukštasis techninis/inžinerinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis vadovaujant technikų komandai;
  • Projektų valdymo patirtis ir gebėjimas užtikrinti techninių projektų įgyvendinimo kontrolę;
  • Apsaugos sistemų (gaisro ir apsaugos signalizacijų) diegimo išmanymas;
  • Vaizdo stebėjimo sistemų diegimo patirtis;
  • Įeigos kontrolės sistemų išmanymas ir diegimo patirtis;
  • Tinklo įrenginių priežiūra ir saugumo reikalavimų išmanymas;
  • Orientacija kritinėse situacijose;
  • Gebėjimas ieškoti ir priimti sprendimus.

Mes siūlome:

  • Dinamišką ir atsakingą darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • Darbo užmokestį: 1500 – 1800 Eur atskaičius mokesčius;
  • Motyvacinius priedus ir papildomas naudas pagal įmonėje galiojančią DU sistemą;
  • Galimybę prisidėti prie įmonės strategijos ir procesų vystymo.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. Pateikdamas (-a) savo CV sutinku su ANCOR Privatumo politika (susipažinti su Privatumo politika galima tinklalapyje ancor.lt/en/privacy-policy/).

Atlyginimas

1500-1800 €/mėn. į rankas
ANCOR

ANCOR

ANCOR – tarptautinė darbuotojų paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė. Mūsų klientas – Saugos tarnyba teikianti fizinę ir techninę apsaugą, apsaugos sistemų įrengimo ir priežiūros paslaugas.