Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Lematics“
More about company »

Techninio palaikymo inžinierius (-ė)

Vilnius - UAB „Lematics“

Darbo pobūdis

Vienų iš moderniausių tinklų įrenginių palaikymas;
Dokumentacijos rašymas;
Bendravimas techninio palaikymo klausimais su klientais;
Naujų techninių sprendimų testavimas;
Produkto apmokymai;

Reikalavimai

Gali ir nori dirbti;
Turi aukštesnįjį (aukštajį) techninį išsilavinimą;
Gebi greitai savintis technines naujoves;
Mąstai analitiškai;
Turi puikius raštingumo įgūdžius (dokumentacijos kūrimas lietuvių ir anglų kalbomis);
Turi puikius darbo kompiuteriu įgūdžius;

Mes jums siūlome

Įdomų ir dinamišką darbą;
Nuostabią komandą ir puikią darbo atmosferą;
Visas reikalingas darbui priemones ir mokymus;
Motyvuojantį atlyginimą;
Karjeros galimybes sparčiai augančioje įmonėje;

UAB Lematics - lyderė Lietuvoje teikianti transporto kontrolės ir valdymo bei IoT sprendimų paslaugas.
Informacija apie UAB „Lematics“
2025 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Dovydas Rupšys