Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Amber staff

TECHNINIO PRODUKTO IR IT EKSPERTO ( -ĖS ) Norvegijos kapitalo įmonėje

2000-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Trakai, Elektrėnai - Amber staff

Darbo pobūdis

Amber staff klientas- Tomra Systems, UAB – norvegiško kapitalo įmonė, turinti daugiau kaip 40 metų inovacijomis grįstą užstatinės taros surinkimo patirtį, plėsdama savo veiklą Lietuvoje šiuo metu didžiausiuose Lietuvos miestuose ieško:

TECHNINIO PRODUKTO IR IT EKSPERTO ( -ĖS ) Lietuvos rinkai

Darbo pobūdis :

Tikimės, kad Jūs:

Prisidėsite prie naujo taromato diegimo proceso ir rūpinsitės tolesne šių įrengimų priežiūra bei diagnostika iš IT pusės;

Reguliariai atnaujinsite ir kursite naujas duomenų bazes;

Kursite ir analizuosite ataskaitas;

Atliksite programinės įrangos testavimą ir tinklo konfigūracijas;

Teiksite techninę informaciją telefonu technikams, pagalbos centrui ir parduotuvėms, reguliariai tikrinsite įrengimus;

Palaikysite ir prižiūrėsite biuro IT infrastruktūrą.

Telefono numeris pasiteiravimui:

Reikalavimai darbuotojui

Mėgstate domėtis naujais įrengimais ir turite supratimą techniniuose dalykuose;

Turite aukštąjį išsilavinimą IT, inžinerijos, elektronikos ar susijusiose srityse;

Suprantate kompiuterio veikimo principus ir nebijodamas galite pats spręsti su tuo susijusias problemas. Taip pat būsite pasiruošęs spręsti su taromato veikimu susijusias iškilusias technines problemas;

Turite žinių apie programinę įrangą;

Turite gerus anglų kalbos (kalbėjimo ir rašymo) įgūdžius;

Tikimės, kad Jums patiks dirbti mažoje komandoje, būsite lankstūs, atsakingi ir paslaugūs. Tikimės, kad sugebėsite ieškoti sprendimų, būsite visada pasirengę ir prireikus galėsite improvizuoti bei savarankiškai priimti sprendimus. Taip pat tikimės, kad kruopštumo ir atidumo.

Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą tarptautinėje norvegiško kapitalo įmonėje;

Kvalifikacijos kėlimo ir įgūdžių tobulinimo kursus;

Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą;

Mobilią darbo vietą ir galimybę keliauti;

Visas darbui reikalingas priemones įskaitant automobilį darbui;

Sveikatos draudimą.

Atlyginimas

2000-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Amber staff

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.