Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "CONSILIUM OPTIMUM"
More about company »

Techninio skyriaus vadovas

Vilnius - UAB "CONSILIUM OPTIMUM"

Darbo pobūdis

Darbas komandoje su darbų vadovu;
Pagalba organizuojant įmonės tinklo plėtrą;
Sutarčių, prašymų, raštų rengimas;
Bendravimas su pastatus administruojančiomis įmonėmis ir bendrijomis.
Vadovavimas kelių žmonių komandai;
Darbas su statybomis, inžinerinių tinklų plėtra.

Reikalavimai

Darbas statybų ar inžinerinių tinklų įrengimo įmonėje;
Vadovavimo patirtis;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, AutoCAD);
Brėžinių skaitymas;
Taisyklinga lietuvių kalba (raštu ir žodžiu);
Analitinis mąstymas ir gebėjimas objektyviai priimti sprendimus;
Komunikabilumas ir derybiniai įgūdžiai;
Atsakingumas;
Savarankiškumas;
Rusų kalba;
Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Galimybę realizuoti ir tobulinti save;
Laiku mokamą atlyginimą;
Geras darbo sąlygas;
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Fastlink – išmanioji televizija, šviesolaidinis internetas ir vaizdo stebėjimas tiek namams, tiek verslui. Pirmasis paslaugų teikėjas Lietuvoje, savo klientams galintis pasiūlyti 4K (Ultra HD) išmaniąją televiziją!
www.fastlink.lt
Informacija apie UAB "CONSILIUM OPTIMUM"
33
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vitalijus Romualdas Andrijauskas