Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „TOI TOI Lietuva“

Techninis darbuotojas įrangos pajungimui

850-1200 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „TOI TOI Lietuva“

Darbo pobūdis

Buitinių, sanitarinių konteinerių montažas objektuose/renginiuose. Laisvu nuo renginių, montažų metu konteinerių remontas UAB ,,TOI TOI LIETUVA" Šiaulių m. bazėje.

Reikalavimai darbuotojui

Noras dirbti ir tobulėti
Supratimas apie atitinkamus darbus
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija

Įmonė siūlo

Atlyginimas "į rankas" nuo 850 iki 1200 eur/mėn.
Visas darbui reikalingas priemones.

Kotaktinis asmuo Vincas Venslovas, tel. nr.

Atlyginimas

850-1200 €/mėn. į rankas

Įmonės veikla:
  • Biotualetų nuoma, aptarnavimas, pardavimas;
  • Vagonėlių nuoma (sanitarinių konteinerių nuoma, biuro vagonėlių nuoma, biuro konteinerių nuoma, ofiso vagonėlių nuoma, ofiso konteinerių nuoma, buitinių vagonėlių nuoma, buitinių konteinerių nuoma, sandėlio konteinerių nuoma, sandėliavimo konteinerių nuoma) aptarnavimas, pardavimas;.
  • Apsauginių tvorų nuoma;
  • Asenizacinės paslaugos, nuotekų duobių bei įrengimų valymas ir t.t.
informacija apie UAB „TOI TOI Lietuva“
2319 €
Vid. atlyginimas bruto
(52% didesnis už LT vidurkį)
92
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1898 €
25% uždirba 1898-2163 €
25% uždirba 2163-2443 €
25% uždirba nuo 2443 €