Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Lematics“

Techninis klientų aptarnavimo specialistas

700-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Lematics“

Darbo pobūdis

  • Bendravimas techninio palaikymo klausimais su vadybininkais, integratoriais ir klientais;
  • Esamų ir naujų klientų konsultavimas;
  • Sprendimas iškylančių techninių problemų ir ieškojimas būdų, kaip jas mažinti;
  • Naujų techninių sprendimų testavimas ir diagnostika;
  • Prisidėjimas kuriant techninio palaikymo padalinio žinių bazę.
  • Techninių užduočių ruošimas;
  • Mokymų darbuotojams ir klientams apie įmonėje kuriamus gaminius ir sprendimus rengimas bei vedimas.

Reikalavimai

  • Bent 1 metų patirtis, dirbant su telemetrijos įrenginiais (būtų privalumas);
  • Aukštasis (aukštesnysis) techninis/ inžinerinis išsilavinimas;
  • Labai gera anglų kalba (raštu ir žodžiu);
  • Atsakingumas ir kruopštumas;
  • Noras mokytis ir tobulėti;
  • Orientacija į rezultatą.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Draugiškus kolegas;
  • Puikią panoramą pro ofiso langus;
  • Visas reikalingas darbui priemones ir mokymus;
  • Motyvuojantį atlyginimą;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas
Yra taikoma įmonės bonusavimo sistema.

UAB Lematics - lyderė Lietuvoje teikianti transporto kontrolės ir valdymo bei IoT sprendimų paslaugas.
Mūsų pagrindinis ofisas (HQ) yra įsikūręs Vilniuje, tačiau paslaugas teikiame ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos Sąjungos valstybių, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Esame ir norime būti Globalūs.
informacija apie UAB „Lematics“
2509 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.