Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Felder Group Lietuva"
More about company »

TECHNINIS KONSULTANTAS / PARDAVIMO VADYBININKAS

Nuo 800 Eur
Vilnius - UAB "Felder Group Lietuva"

Darbo pobūdis

įmonės produkto pristatymas klientui
fizinių ir juridinių asmenų finansinių poreikių analizė;
individualių finansinių sprendimų parengimas ir pristatymas;
sutarčių rengimas ir sudarymas;
ryšių su esamais klientais palaikymas

Reikalavimai

  • išsilavinimas min. techninis vidurinis
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
  • su malonumu priimsime komunikabilią asmenybę

Privalumai:
  • lenkų, anglų / vokiečių kalbos žinios
  • patirtis medienos ir baldų pramonėje

Siekdami sutaupyti savo ir Jūsų laiką, maloniai prašome siųsti gyvenimo aprašymą tik išvardintus reikalavimus turinčius kandidatus.
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Mes jums siūlome

  • profesionalius apmokymus
  • automobilį, kompiuterį ir mob. telefoną
  • darbą biure ir darbo kelionės po Lietuvą
  • jaunatviškas kolektyvas
  • galimybę gerai užsidirbti

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Medienos apdirbimui ir baldų gamybai skirtos staklės.
UAB Felder Group Lietuva yra vienintelis tiesioginis įmonės Felder KG Austrija atstovas Lietuvoje.
Informacija apie UAB "Felder Group Lietuva"
1046 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Natalija Virganovič