Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „Personalo valdymo inovacijos“

Techninis projektų vadovas (-ė) (serveriai ir kt. įranga)

Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Personalo valdymo inovacijos“

Darbo pobūdis

Bendravimas su esamais ir potencialiais klientais, teikiant techninius pasiūlymus (įrangos, serverių, virtualių serverių parinkimas);
Kliento poreikių analizė, optimalaus sprendimo paieška;
Projekto sąmatos sudarymas;
IT projekto įgyvendinimo ir kokybės priežiūra.

Reikalavimai

Išsilavinimas IT srityje būtų didelis privalumas;
Gilios serverių / virtualių serverių, kitos technikos žinios;
Privalumas - patirtis dirbant pardavimų komandoje.

Mes jums siūlome

Gerą, kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo atlyginimą, motyvacinius priedus;
Patirtį stambioje ir modernioje, sėkmingai veikiančioje ir besiplečiančioje įmonėje;
Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Visas papildomas naudas, kurias gali pasiūlyti konkurencinga IT sektoriaus įmonė (moderni ir šiuolaikiška darbo aplinka, kvalifikacijos kėlimas, konferencijos ir kt.).

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Nurodytas darbo užmokestis yra orientacinis. Konkretus darbo užmokestis bus derinamas individualiai su kandidatu, priklausomai nuo jo kompetencijų.

UAB „Personalo valdymo inovacijos“

Mūsų klientas - įmonė, teikianti visas IT paslaugas: infrastruktūros įrengimas ir administravimas, virtualių resursų nuoma, kompiuterinių darbo vietų priežiūra, įrangos licencijavimas, verslo procesų optimizavimas, serverių priežiūra ir t.t.

Dvyliktus metus dirbame personalo paieškos ir atrankos srityje. Įmonėms surandame ir pristatome geriausius savo srities specialistus. Mūsų vertybės - operatyvumas, lankstumas, atlikto darbo kokybė ir atsakomybė už rezultatus.

UAB "Personalo valdymo inovacijos" (www.valdymoinovacijos.lt) - teisingas pasirinkimas įmonei - ieškant darbuotojo, kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: valdymoinovacijos.lt/asmens-duomenu-apsauga
See all ads of this company (15)

You also might be interested in: