Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

Techninis vadovas

1200-1800 €/mėn. Į rankas
Varėna - UAB „Varėnos pienelis“

Darbo pobūdis

Organizuoti ir koordinuoti techninio skyriaus veiklą, profilaktinių ir savalaikių remonto darbų vykdymą;
Priimti sprendimus dėl įrangos būklės, teikti įmonės vadovui pasiūlymus dėl įrengimų modernizavimo ir tobulinimo;
Detalių likučio stebėjimas, naujų detalių paieška;
Skyriaus darbuotojų vertinimas, motyvacinė sistema.

Reikalavimai darbuotojui

Turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą arba aukštąjį koleginį
išsilavinimą, arba aukštesnįjį išsilavinimą;
Turi išmanyti įrenginių priežiūros(eksploatavimo) taisykles,
priešgaisrinės saugos taisykles;
Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti ir apibendrinti informaciją, ir rengti išvadas.

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas;
Mokymus;
Karjeros galimybes;
Priedus.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

1200-1800 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo darbo patirties, gebėjimų ir rodomos iniciatyvos tobulinant įrengimų darbą, našumus.
CVB client

UAB „Varėnos pienelis“

Įmonės veikla - pieno perdirbimas, produktų gamyba. Įmonė įsikūrusi 2004 m. gruodžio mėn. Įmonėje dirba 140 darbuotojų.
UAB "Varėnos pienelis" pagrindinis tikslas yra vystyti įvairių pieno produktų gamybos technologijas, įvairias fasavimo galimybes, modernizuoti įmonės gamybinę bazę, didinti darbo efektyvumą ir įmonės konkurencingumą rinkoje, pateikti vartotojui kokybiškus pieno produktus.
informacija apie UAB „Varėnos pienelis“
1984 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
150
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1211 €
25% uždirba 1211-1594 €
25% uždirba 1594-2359 €
25% uždirba nuo 2359 €