Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „RNDV Group“
More about company »

Mokymų centro vadovas

Klaipėda - UAB „RNDV Group“

Darbo pobūdis

RNDV Group, sparčiai auganti tarptautinė kompanija, vykdanti statybinius, gamybinius projektus Europoje ir turinti išskirtinį mokymo centrą Lietuvoje.
Mokymų centre atliekame praktinius mokymus bei testavimus skirtus įvairių specialybių darbuotojams tobulinti bei įvertinti. Pagrindinės sritys kuriose dirbame: elektra, santechnika, suvirinimas. Šiuo metu ieškome stipraus, techninį suvokimą bei organizacinius įgudžius turinčio mokymų centro vadovo.

Darbo pobūdis:
  • Praktinio mokymo centro strategijos rengimas, įgyvendinimas ir atsiskaitymas vadovams;
  • Organizuojamų mokymų ir kvalifikacijos tobulinimo programų rengimas, tobulinimas bendradarbiaujant su kitais skyriais;
  • Mokymo centro metinių biudžetų rengimas ir įgyvendinimas;
  • Darbuotojų apmokymų mokymo centre planavimas, organizavimas ir įgyvendinimas;
  • Dėstytojų komandos kūrimas teoriniams ir praktiniams mokymams.

Reikalavimai

  • Turite techninį išsilavinimą;
  • Turite bent 1 metų vadovavimo bei darbų organizavimo patirties;
  • Puikiai mokate rusų ir anglų kalbas.
  • Patirtis elektros, santechnikos bei suvirinimo srityse būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Suteikti naujus iššūkius, galimybę realizuoti savo idėjas, pritaikyti įgytas žinias ir patirtį;
  • Tobulėti profesinėje srityje;
  • Suteikti galimybę suburti savo profesionalią komandą;
  • Mokėti kompetencijas ir rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Išsamesnė informacija:

RNDV Group – tai bendrovė, jau daugiau kaip 10 metų teikianti aukščiausios kokybės elektrotechnikos, silpnų srovių ir telekomunikacijų inžinerijos paslaugas laivuose bei sausumos statiniuose. Taip pat atliekame suvirinimo, santechnikos, vandentiekio ir nuotekų sistemų montavimo, ŠVOK sričių darbus.

RNDV Group sėkmingai vykdo savo projektus Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje, Danijoje, Islandijoje, Prancūzijoje, Japonijoje ir kitose šalyse.

Užsakovai pasitiki ir aktyviai naudojasi mūsų paslaugomis, tad kasmet turime vis daugiau naujų projektų. Tai mus džiugina ir įkvepia tolimesniam tobulėjimui bei augimui. Dėl šios priežasties kviečiame į savo būrį prisijungti kvalifikuotus specialistus ir motyvuotus darbuotojus, kurie norėtų papildyti mūsų veržlią komandą.

Dėl papildomos informacijos kreiptis telefonu
Informacija apie UAB „RNDV Group“
669 €
Vid. atlyginimas bruto
687
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 462 €
25% uždirba 462-705 €
25% uždirba 705-738 €
25% uždirba nuo 738 €
Vadovas: Tomas Kazlauskas