Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Girupis.LT“
More about company »

Techninių produktų pardavimo vadybinikas

600–999 Eur
Kaunas - UAB „Girupis.LT“

Darbo pobūdis

  • Aktyvūs pardavimai - tiek esamiems, tiek naujiems klientams.
  • Užsakymų savalaikis vykdymas ir santykių su klientais palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Techninio pobūdžio išsilavinimas
  • Geri bendravimo įgūdžiai, disciplingumas
  • Vairuotojo pažymėjimas
  • Geros anglų kalbos žinios ir kompiuterinis raštingumas
  • Privalumas - patirtis pardavimuose ir/arba mokėjimas rusų arba latvių kalbas.

Mes jums siūlome

  • Aktyvų ir įdomų darbą nuo pirmos dienos, itin draugiškame kolektyve
  • Konkurencingą ir nuo rezultatų priklausantį atlyginimą
  • Galimybę tobulėti techninėje srityje ir augti kaip specialistui - garantuojame pilną apmokymą apie įmonės siūlomus produktus bei nuolatinę paramą dirbant su konkrečiais projektais
  • Visas priemones, reikalingas darbui atlikti
  • Atskirą ir erdvią darbo vietą su mokymosi ir poilsio erdvėmis
  • Laiku mokamą atlyginimą
  • Įmonė gali pasiūlyti darbo vietą tiek patyrusiam specialistui, tiek ką tik mokslus baigusiam kandidatui.

Atlyginimas

600–999 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "GIRUPIS.LT" specializuojasi tokių techninių produktų prekyboje ir priežiūroje kaip visų tipų traukos, stacionarios ar gilaus ciklo baterijos; svėrimo sistemos; įvairi sandėlio technika ir jos priedai; pramoniniai ratukai bei jų sistemos ir kt. Įmonė yra oficialus atstovas visų savo siūlomos produkcijos gamintojų.
Informacija apie UAB „Girupis.LT“
1173 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Vilma Jonelienė