Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Lietuvos ir Suomijos UAB "HIDROBALT"
More about company »

Techninių produktų pardavimų vadybininkas

Alytus - Lietuvos ir Suomijos UAB "HIDROBALT"

Darbo pobūdis

Gamybinių įmonių vizitavimas;
Konsultavimas techninių produktų kausimais;
Individualių klientų poreikių nustatymas;
Ilgalaikių santykių su verslo klientais kūrimas;
Naujų klientų paieška regione.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis B2B pardavimų srityje (su techniniu produktu - didelis privalumas);
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Gebėjimas vystyti šiltus ir ilgalaikius santykius su klientais;
Iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas;
Profesinio tobulėjimo galimybes;

UAB „Hidrobalt“ Lietuvoje dirba virš 20 metų. Įmonė įkurta 1995 m. Alytuje. Šiandien Hidrobalt turi padalinius Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje. 2004 m. pradėjo veiklą dukterinė įmonė Baltarusijoje, 2009 m. - Rusijoje, Sankt Peterburge ir 2013 m. Latvijoje pradėjo dirbti "Hidrobalt Latvija" SIA.
Informacija apie Lietuvos ir Suomijos UAB "HIDROBALT"
1296 €
Vid. atlyginimas bruto
(60% didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Artūras Blekaitis