Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Vilniaus baldai“
More about company »

Techninių projektų vadovas (-ė) energetikai ir infrastruktūrai

Vilnius - AB „Vilniaus baldai“

Darbo pobūdis

  • Techninių projektų įgyvendinimas;
  • Įmonės turto priežiūra (įskaitant energetinę priežiūrą);
  • Racionalaus energetinio ūkio resursų panaudojimo užtikrinimas;
  • Rangovų darbo organizavimas;
  • Vykdomų užduočių kontrolė.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis išsilavinimas (energetikos srityje - privalumas);
  • Techninių projektų įgyvendinimo patirtis;
  • Organizacinio darbo patirtis;
  • Analitinis ir loginis mąstymas;
  • Komandiškumas, atsakingumas, gebėjimas vienu metu valdyti keletą projektų;
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbų žinios;
  • Kompiuterinis raštingumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą vykdant didelės apimties projektus;
  • Mokymosi ir tobulėjimo galimybes;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Draugišką ir darbingą atmosferą techninių projektų skyriaus komandoje;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Jūsų asmens duomenys bus renkami ir tvarkomi AB „Vilniaus baldai" personalo atrankos vykdymo tikslais. Plačiau apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje:

AB „Vilniaus baldai“ - taikanti modernias technologijas ir stabiliai auganti baldų gamybos įmonė, sėkmingai dirbanti nuo 1883 metų. Specializuojamės lengvų konstrukcijų (korinio skydo) korpusinių baldų gamyboje. Gaminame nuo paprastų iki sudėtingų daugiafunkcių baldų. Didžiąją dalį mūsų gaminių sudaro vaikiški baldai, kuriems taikomi griežčiausi saugumo ir kokybės reikalavimai. Esame pasaulinės rinkos IKEA tiekėjai - mūsų pagaminta produkcija parduodama Europoje, Azijoje, Šiaurės Amerikoje, Australijoje. Šiuo metu mūsų komandoje daugiau nei 700 darbuotojų.
Informacija apie AB „Vilniaus baldai“
1551 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
668
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1212 €
25% uždirba 1212-1381 €
25% uždirba 1381-1824 €
25% uždirba nuo 1824 €
Vadovas: Jonas Krutinis