Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „GRR Engineering“
More about company »

Techninių projektų vadovas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Utena - UAB „GRR Engineering“

Darbo pobūdis

Atsakomybė už įmonės įrangos ir technologijų kokybę.
Darbų saugos užtikrinimas
Glaudžių santykių su klientais palaikymas: vizitavimas, klientų poreikių analizė, mokymai;
Įmonės atstovavimą derybose su tiekėjais;
Techninė pagalba pardavimo komandai.

Reikalavimai

Techninis išsilavinimas (mašinų gamyba, mechanika, automatika ir pan.);
Sėkmingo vadovavimo darbo patirtis;
Mokėjimas dirbti su projektavimo programomis;
Geras užsienio (anglų ir rusų) kalbų žinojimas - gebėjimas susikalbėti, rengti projektų techninę dokumentaciją;
Patirtis metalo gamybos pramonėje;
Sąžiningumas, atsakingumas, savarankiškumas, gebėjimas dirbti komandoje;
Vairuotojo pažymėjimas.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Pramoninė terminio apdirbimo įrangą pagal specialius užsakymus: kamerines, tiglines, šachtines, konvejerines krosnis, džiovyklas (mažos talpos – iki 1200 litrų, vidutinės talpos – nuo 1200 iki 4000 litrų ir didelės talpos – terminiam sendinimui ir t.t.), džiovinimo procesams, įvairių medžiagų ir komponentų bandymams, įvairių metalų terminiam apdirbimui, gumos bei latekso vulkanizavimui, keramikos išdegimui, stiklo apdirbimui, vonelės įvairių plastikatų lydymui ir pan.