Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB  "Axis Industries"
More about company »

Techninių sprendimų projektų vadovas (UAB "Axis Power")

Kaunas - AB "Axis Industries"

Darbo pobūdis

  • Jūs būtumėte atsakingas už elektrotechnikos produktų techninių specifikacijų bei parametrų analizę;
  • Nustatytumėte elektrotechnikos įrenginių, medžiagų atitikimą kliento techniniams reikalavimams;
  • Analizuotumėte novatoriškų elektrotechnikos produktų techninį atitikimą klientų lūkesčiams;
  • Parengtumėte techninės, analizės ataskaitą.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • Žinios elektrotechnikos srityje;
  • Privalumas: patirtis kabelių linijų ar transformatorinių veikloje;
  • Kruopštumas, atsakingumas.

Mes siūlome

  • Galimybę tobulėti vienoje didžiausių ir inovatyviausių energetikos sektoriaus kompanijų Lietuvoje;
  • Tiesioginio vadovo ir kolegų pagalbą gilinant žinias;
  • Vidinės karjeros galimybes įmonių grupėje;
  • Visas darbui atlikti reikiamas priemones;
  • Konkurencingą atlyginimą ir puikią motyvacinę sistemą.

AB "Axis Industries"

UAB „Axis Power“ – viena iš „Axis Industries“ grupės įmonių – elektros energetikos srityje dirba jau nuo 1998 metų. Statome, rekonstruojame elektros transformatorines pastotes, kabelių linijas, skirtas pramonei ir visuomeninei energetikai, elektrinėms bei tiekiame automatizacijos ir skirstomųjų spintų, duomenų surinkimo ir perdavimo skydų, automatinių kondensatorių baterijų surinkimo paslaugas ir tiekiame kitą elektrotechnikos įrangą. Dirbame su Lietuvos bei Skandinavijos ir kaimyninių šalių projektais.