Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Technologas (-ė)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas

Darbo aprašymas:

Įmonė užsiimanti žuvies produktų perdirbimu, naujai atidarytoje modernioje gamykloje kviečia prisijungti technologą. Jūs būsite atsakingas už:

  • Technologinio proceso kontrolę ir tobulinimą;
  • Naujų produktų kūrimą, įgyvendinimą ir receptūrų ruošimą;
  • Naujų medžiagų ir žaliavų paiešką, jų testavimą ir įvedimą į gamybą;
  • Gamybinės technologinės dokumentacijos rengimą ir priežiūrą;
  • Gamybos procesų ir technologinių rodiklių analizę;
  • Gaminamos produkcijos savikainų ir išeigų skaičiavimą;
  • Perkamų žaliavų atranką ir vertinimą;
  • Kokybinių rodiklių analizę ir kokybinių problemų sprendimus;
  • Technologinių kortelių ir kitos informacinės medžiagos gamybai bei pavyzdžių ruošimą;
  • RVASVT sistemos kontrolę bei dokumentacijos atnaujinimą, remiantis teisės aktais.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (maisto technologijos srityje);
  • Analogiško darbo patirtis maisto gamybos įmonėje ne mažiau nei 2 metai (privalumas – technologo pozicijoje);
  • Maisto pramonės technologinių procesų išmanymas;
  • Geros higienos praktikos taisyklių išmanymas;
  • Maisto produktų receptūrų kūrimo patirtis (būtų privalumas);
  • Atsakingas požiūris į darbą ir gebėjimas priimti ryžtingus sprendimus, kūrybiškumas, iniciatyvumas, komunikabilumas, domėjimasis naujovėmis, gebėjimas puikai dirbti komandoje.

Mes Jums siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą nuolat augančioje kompanijoje;
  • Nuo darbo rezultatų priklausantį ir motyvuojantį darbo užmokestį, socialines garantijas, karjeros perspektyvas, apmokymus darbo vietoje;
  • Maitinimą darbo metu.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas
CVB client

Įmonė užsiimanti žuvies produktų perdirbimu, naujai atidarytoje modernioje gamykloje kviečia prisijungti technologą.