Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
More about company »

TECHNOLOGAS (-Ė)

Kazlų Rūda - UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"

Apie darbą:

Dirbdamas technologu, būsi atsakingas už keleto darbo centrų efektyvų darbą ir pagaminamą kokybišką produkciją. Kasdieninėje veikloje naudosi pagrindinius LEAN įrankius, o technologijos kontrolė bei nuolatinis jos tobulinimas bus neatsiejama darbo dalis. Taip pat būsi atsakingas už procesų standartizavimą, brėžinių ar techninių schemų ruošimą bei operatorių apmokymą ir konsultavimą.

Ar šios pareigos tau tinkamos?

Turi aukštąjį arba aukštesnįjį techninės srities išsilavinimą? Turi patirties gamybos organizavime, technologijoje ar projektų valdyme? Puiku, nes tai padės išmokti šį darbą greitai. Jei dirbi AutoCAD ir Solidworks programomis – tai būtų didelis privalumas. Mes tikimės, kad nebijai pats priimti sprendimų ir už juos atsakyti, esi orientuotas į rezultatą, sąžiningas bei darbštus. Neabejojame, kad supranti angliškai. Laukiame tokio žmogaus, kuris žino, ką reiškia lojalumas ir mėgsta dirbti komandoje.
UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"

UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"

UAB „Personalo sprendimai“ – sėkmingą ilgametę patirtį sukaupusi personalo valdymo specialistų komanda.

IKEA Industry Lietuva, priklausanti IKEA Industry grupei. Kompanija apima 2 bendradarbiaujančius verslo vienetus – baldų gamyklą, turinčią 400 darbuotojų, ir plokštės gamyklą, turinčią 200 darbuotojų. IKEA yra gerai pasaulyje žinomas baldų, interjero ir namų apyvokos reikmenų verslo lyderis, kurio vizija – sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. IKEA Industry padeda šiai vizijai tapti tikrove gamindama funkcionalius, patrauklaus dizaino baldus žemomis kainomis.
 
UAB IKEA Industry Lietuva šiuo metu ieško Technologo (-ės) dirbti baldų gamykloje Kazlų Rūdoje.

Matai dalykus šiek tiek kitaip. Mes irgi. Mes tikime, kad tavo vertybės yra svarbiau už tai, kas parašyta tavo gyvenimo aprašyme. Mes siūlome tau įdomų, iššūkių kupiną darbą, kuris padės tau tobulėti. Ateik ir kartu su mumis pamatyk viską kiek kitaip.

Similar job ads: