Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
More about company »

TECHNOLOGAS (-Ė)

Kazlų Rūda - UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"

Apie darbą:

Dirbdamas technologu, būsi atsakingas už keleto darbo centrų efektyvų darbą ir pagaminamą kokybišką produkciją. Kasdieninėje veikloje naudosi pagrindinius LEAN įrankius, o technologijos kontrolė bei nuolatinis jos tobulinimas bus neatsiejama darbo dalis. Taip pat būsi atsakingas už procesų standartizavimą, brėžinių ar techninių schemų ruošimą bei operatorių apmokymą ir konsultavimą.

Ar šios pareigos tau tinkamos?

Turi aukštąjį arba aukštesnįjį techninės srities išsilavinimą? Turi patirties gamybos organizavime, technologijoje ar projektų valdyme? Puiku, nes tai padės išmokti šį darbą greitai. Jei dirbi AutoCAD ir Solidworks programomis – tai būtų didelis privalumas. Mes tikimės, kad nebijai pats priimti sprendimų ir už juos atsakyti, esi orientuotas į rezultatą, sąžiningas bei darbštus. Neabejojame, kad supranti angliškai. Laukiame tokio žmogaus, kuris žino, ką reiškia lojalumas ir mėgsta dirbti komandoje.
UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"

UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"

UAB „Personalo sprendimai“ – sėkmingą ilgametę patirtį sukaupusi personalo valdymo specialistų komanda.
Mūsų klientė - UAB „Arkietė“ - viena didžiausių indų ir virtuvės reikmenų importuotoja, galinti pasiūlyti didžiausią indų asortimento pasirinkimą įvairiems poreikiams tiek įstaigų, ofisų, HoReCa sektoriaus bei individualiems klientams. Lietuvos rinkoje įmonė sėkmingai plėtoja savo veiklą jau daugiau nei 25 metus, o prekes importuoja iš viso pasaulio tiekėjų. Šiuo metu įmonė plečiasi ir ieško pardavimų vadybininko (-ės) Vilniaus regione.

Similar job ads: