Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Atticae"
More about company »

Technologas (-ė)- konstruktorius (-ė)

Kaunas - UAB "Atticae"

Pagrindinės atsakomybės:

Baldų konstravimas ir projektavimas;
Esamų gaminių tobulinimas, naujų produktų kūrimas ir įvedimas į gamybą, techninės dokumentacijos ruošimas;
Naujų technologinių sprendimų paieška ir diegimas;
Gaminių medžiagų parinkimas, kainų ir savikainų skaičiavimas.

Reikalavimai pozicijai:

Išsilavinimas medienos gaminių inžinerijos, dizaino ar technologijų srityje;
Ne mažiau 1 metų konstruktoriaus ar technologo darbo patirtis baldų gamybos ar medienos pramonės įmonėje;
Darbo SOLIDWORKS ar analogiška projektavimo programa patirtis.

Vertė

Profesionalų kolektyvą;
Dinamišką darbo aplinką;
Laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas.

Mūsų klientė – badų gamybos įmonė, įkurta 2007 metais. Gamina darželių, mokyklų ir visus kitus kietuosius baldus. Išskirtinai daug dėmesio skiria kokybei.

"Atticae"- individualiai pritaikyti personalo atrankos bei darbo teisės sprendimai. Kiekvienas karjeros ar verslo kelias yra unikalus, todėl klientams padedame nupiešti išskirtinį jų sėkmės žemėlapį.