UAB „ABEPA“

Technologas (-ė) – tiekėjas (-a)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „ABEPA“

Darbo pobūdis

Gamybos proceso analizavimas, optimizavimas; gamybos technologijos tobulinimas
Naujų ir specialių gaminių įvedimas į gamybą, gamybos proceso priežiūra
Gamybos operacijų normavimas
Broko priežasčių analizavimas ir šalinimas
Gaminamos produkcijos kokybės kontrolė
Darbuotojų apmokymo proceso organizavimas ir priežiūra
Tiekimo proceso planavimas ir koordinavimas
Duomenų apie detalių pirkimo poreikį sisteminimas
Pirkimų bei tiekimo procesų organizavimas, vykdymas ir kontrolė
Prekių atsargų priežiūra, likučių analizė, optimalaus jų kiekio planavimas ir užtikrinimas

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis techninis / inžinerinis išsilavinimas
Metalo gaminių gamybos technologijos išmanymas
Skaityti, suprasti brėžinius
MS Office (Word, Excel) naudojimo įgūdžiai
Geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu (kitų kalbų mokėjimas būtų privalumas)
Geri bendravimo ir derybų vedimo įgūdžiai
Panašaus darbo patirtis

Naujas galimybes sparčiai augančioje modernioje įmonėje, dirbančioje su gerai žinomais pasaulyje užsakovais.
Darbą draugiškame kolektyve.
Laiku mokamą darbo užmokestį, visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
UAB „ABEPA“

UAB „ABEPA“

UAB "ABEPA"
Save laikome metalo gaminių specialistais. Atsižvelgdami į profesionalių užsakovų reikalavimus, siūlome platų gaminių asortimentą.
Lanksti organizacijos struktūra ir gamybos procesas leidžia ekonomiškai vykdyti pramoninius užsakymus, taip pat gaminti įrankius bei produktus pagal specialius užsakymus.
informacija apie UAB „ABEPA“
2291 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
134
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1596 €
25% uždirba 1596-1957 €
25% uždirba 1957-2667 €
25% uždirba nuo 2667 €