Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Glasma Service“

TECHNOLOGAS (-Ė) (Projektavimo skyriuje)

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Glasma Service“

Darbo pobūdis

  • Gaminamų detalių technologijos ruošimas;
  • Detalių technologijos aprašymas vidinėje įmonės sistemoje;
  • Glaudus bendradarbiavimas su vidinėmis projektuotojų, tiekimo bei gamybos komandomis – ieškant tinkamiausių sprendimų bei teikiant konsultacijas;
  • Užtikrinti, jog priimami sprendimai atitiktų projekto specifikacijas, ir kokybės reikalavimus;
  • Kuruojamo proceso analizavimas bei pasiūlymų tobulinimui inicijavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas inžinerijos srityje;
  • Gamybinio darbo patirtis metalo apdirbimo įmonėse, ne mažiau kaip 3 m.;
  • Metalo apdirbimo įrenginių veikimo principų išmanymas;
  • Metalo apdirbimo būdų ir technologijų išmanymas;
  • Medžiagų ir jų savybių išmanymas;
  • Svarbu kritinis mąstymas bei iniciatyvumas sprendžiant problemas, norėjimas ir gebėjimas bendrauti komandoje.

Įmonė siūlo

  • Nuoširdžią ir pagarbią bendravimo kultūrą;
  • Profesinius mokymus darbo vietoje;
  • Dėmesį jūsų išsakytai nuomonei - visi siūlymai yra skatinami ir svarstomi;
  • Patirtį ir profesinį augimą profesionalioje ilgalaikę inžinerinę patirtį turinčioje kompanijoje.
  • Darbo vieta adresu Kalno g. 10, Nemenčinė, Vilniaus r.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas

„Glasma Service“ – tai autorizuota aliuminio konstrukcijų, elementinių fasadų, durų, langų, vidinių pertvarų gamintoja ir viena sparčiausiai augančių įmonių Lietuvos statybų sektoriuje.

Informuojame, kad visų atrankoje dėl darbo UAB "Glasma Service" dalyvaujančių (savo CV atsiuntusių, atnešusių ar kitais būdais perdavusių) kandidatų duomenis tvarkysime naujo darbuotojo atrankos organizavimo tikslu ir saugosime UAB "Glasma Service" duomenų bazėje vienerius metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais.