Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KINTAI“
More about company »

Technologas/gamybos vadovas žuvies perdirbimo ceche

700–1300 Eur
Klaipėda, Šilutė - UAB „KINTAI“

Darbo pobūdis

  • Sklandaus žuvies perdibimo cecho darbo užtikrinimas;
  • gamybos organizavimas, planavimas;
  • pavaldžių darbuotoų darbo organizavimo kontrolė;
  • gaminių išeigų, kokybės priežiūra;
  • maisto perdirbimo įmonės dokumentacijos sudarymas, technologinių procesų aprašymas, kokybės ir saugos sistemų sudarymas, rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų (RVASVT) aprašymas.
  • produktų receptūrų kūrimas bei tobulinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas maisto produktų technologijos srityje arba ne mažiau kaip 3 metai technologo darbo patirties;
  • puikūs planavimo įgūdžiai;
  • aktyvumas, iniciatyvumas, atsakingumas, kūrybiškumas;
  • noras tobulėti, industrijos aktualijų sekimas, domėjimąsis naujovėmis.
  • gebėjimas dirbti komandoje

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą jau daugiau kaip 25 metus veikiančioje žuvininkystės įmonėje, kurios tikslas gaminti ir tiekti vartotojams sveiką bei kokybišką žuvies produkciją;
  • Motyvuojantį atlyginimą bei priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • transporto išlaidų kompensavimą.

Atlyginimas

700–1300 Eur atskaičius mokesčius

Įmonė UAB "KINTAI" veikia Lietuvoje jau daugiau kaip 25 metus. Pagrindinė įmonės veikla yra žuvininkystė, tačiau prieš kelis metus įmonė žengė svarbų streteginį žingsnį bei pradėjo pati perdirbti bei pardavinėti savo (ir ne tik) auginamą produkciją. Įmonė ir toliau mato didžiulį potencialą žuvies rinkoje, todėl intensyviai plečia savo parduotuvių tinklą bei stengiasi Lietuvos ir užsienio vartotojui pasiūlyti tradicinių bei naujų, kokybiškų gaminių iš žuvies.
Informacija apie UAB „KINTAI“
611 €
Vid. atlyginimas bruto
49
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 471 €
25% uždirba 471-580 €
25% uždirba 580-709 €
25% uždirba nuo 709 €
Vadovas: Rimgaudas Višinskas