Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VMGcorp

Technologas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - VMGcorp

Darbo pobūdis

UAB „VMG Technics“, atliekanti įrenginių profilaktinės priežiūros, įrangos diegimo ir atnaujinimo, atsarginių detalių tiekimo bei remonto, dūmų ir oro filtrų priežiūros, technologinių procesų automatizavimo bei robotizavimo darbus, prie savo komandos kviečia prisijungti technologą!

Darbo pobūdis:
  • Naujų gaminių savikainos skaičiavimas;
  • Naujų žaliavų diegimas gamyboje;
  • Įrangos efektyvumo rodiklių analizė ir kontrolė;
  • Gamybos procesų peržiūra, jų vertinimas, aprašymas, korekcijų siūlymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (gamybos ar pramonės inžinerijos, medienos apdirbimo technologijos srityse);
  • Gamybos brėžinių skaitymas, technologinių dokumentų supratimas;
  • Excel pažengusio vartotojo žinių lygmuo;
  • Anglų ir rusų kalbų žinios;
  • Atidumas, gebėjimas apdoroti didelį informacijos kiekį, kruopštumas.

Privalumai:
  • Technologo darbo patirtis;
  • LEAN principų, technologinių procesų bei įrenginių techninių galimybių išmanymas;
  • Darbo su AutoCAD ir/arba SolidWorks programomis patirtis;
  • Darbo su metalinių komponentų gamyba (įvairūs lankstiniai, štampuotos detalės, pjautas metalas) patirtis.

Mes jums siūlome

  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • Papildomą sveikatos draudimą;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
VMGcorp

VMGcorp

Pirmenybė teikiama kandidatams su patirtimi, tačiau laukiami ir jauni specialistai. Kandidatui, turinčiam atitinkamą išsilavinimą, žinias, bei stiprią motyvaciją tobulėti šioje srityje, suteiksime galimybę mokytis ir įgyvendinti profesinius iššūkius kartu.

UAB "VMG Technics" įkurta 2005 m., šiandien teikia modernias gamybos, remonto ir inžinerines paslaugas.

Taip pat vykdo įvairius metalo konstrukcijų darbus: metalo konstrukcijų gamybą, novatorišką technologinės įrangos, staklių projektavimą ir gamybą, metalo apdirbimą (pjovimą lazeriu, lankstymą, frezavimą, tekinimą).