Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Lukšių pieninė“
More about company »

TECHNOLOGAS - KOKYBĖS VADYBININKAS (Pieno pramonė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Jurbarkas, Tauragė, Šakiai - UAB „Lukšių pieninė“

Darbo pobūdis

Siūlome darbą pieno produktų gamybos įmonėje.

Darbo pobūdis:

Technologinių gamybos procesų priežiūra.
Nuolatinė gaminamų produktų kokybės parametrų kontrolė, receptūrų sudarymas.
Derinti ir rengti produktų specifikacijas, standartus, ženklinimo etiketes.
Klausimynų ruošimas ir pateikimas tiekėjams.
Kontroliuoti žaliavų saugas, sudėtis, higieną. Higienos reikalavimų gamybos ceche priežiūros užtikrinimas, ir nuolatinė kontrolė.
Maisto saugos (RVASVT) ir kitų standartų, susijusių su užimamomis pareigomis, dirbamu pavestu darbu diegimas, vykdymas ir palaikymas.
Reikalingos dokumentacijos ir ataskaitų ruošimas.
Žaliavų ir produktų kokybės užtikrinimas.
Pavaldžių darbuotojų darbo, mokymų organizavimas ir kontrolė.
Dalyvavimas ir koordinavimas auditų ir patikrinimų metu, dokumentacijos ruošimas ir pateikimas.
Nuolatinė priežiūra, problemų sprendimas gamybos ceche, esant būtinybei gamybos stabdymas, jei tai kelia grėsmę darbuotojų sveikatai, gyvybei ar produkto saugai.
Patirtis dirbant kompiuterine programa -"Navision".

Reikalavimai

Maisto technologo ar kokybės vadybininko darbo patirtis (pieno pramonė);
Maisto pramonės srities aukštasis išsilavinimas;
Anglų ir Rusų kalbos mokėjimas-privalumas;
Raštvedybos žinios, darbo kompiuteriu įgūdžiai, darbų saugos instrukcijų žinojimas.
Vadovavimo, laiko planavimo įgūdžiai;
Inovatyvumas, kūrybiškumas;
Gebėjimas priimti ryžtingus sprendimus, atsakingumas.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB "Lukšių pieninė" – viena seniausių Lietuvoje veikiančių pieno perdirbėjų ir pieno produktų gamintoja, savo veiklą vystanti nuo 1939 metų.
Daugiau nei 70 metų įmonė išsaugojo gamybos tradicijas, bet kartu įdiegė naujas technologijas. Tai sudarė galimybes lanksčiau ir greičiau prisitaikyti prie šiuolaikinių vartotojų poreikių. Šiuo metu įmonė sėkmingai vykdo veiklą ir siūlo platų pieno produktų asortimentą Lietuvos ir užsienio rinkoms.
informacija apie UAB „Lukšių pieninė“
1043 €
Vid. atlyginimas bruto
270
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 790 €
25% uždirba 790-985 €
25% uždirba 985-1156 €
25% uždirba nuo 1156 €