Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Pico line"
More about company »

Technologas - siuvėjas

470–740 Eur
Kaunas - UAB "Pico line"

Darbo pobūdis

Margintos tekstilinės reklamos, vėliavų apdailos baigimieji darbai: fiksavimas, kirpimas, lyginimas, siuvimas.

Reikalavimai

Kruopštumas, atsakingumas.
Darbo siuvimo srityje patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Socialines garantijas.
Premijavimą, atsižvelgiant į darbo rezultatus.
Apmokymą dirbti su įmonėje įdiegtomis pažangiomis tekstilės margininimo ir apdailos technologijomis.
Nemonotonišką, įdomų darbą nuolat sparčiai tobulėjančioje tekstilinės reklamos gamybos srityje.

Atlyginimas

470–740 Eur atskaičiavus mokesčius

Per 23 metus tapusi viena iš reklaminės produkcijos kūrimo ir gamybos lyderių Kauno mieste, pažangiausiomis technologijomis atnaujinusi savo gamybos bazę, siekdama patenkinti augančią paklausą ir pagerinti klientų aptarnavimą, ieško kvalifikuotų darbuotojų, sugebančių ir norinčių tobulėti ir dirbti kūrybingame ir draugiškame kolektyve. Pagrindinis mūsų tikslas – klientų sėkmė rinkoje.