Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Plasta“

Technologinio skyriaus vadovas (-ė) - Vyriausias technologas (-ė)

2300-3300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - AB „Plasta“

Darbo pobūdis

  • Naujų gamybos technologinių procesų sudarymas, jų įgyvendinimas, senų technologinių procesų tobulinimas.
  • Naujų gamybinių linijų formavimas, instaliavimo planavimas.
  • Naujų gaminių kūrimas, techninė - ekonominė analizė, techninės dokumentacijos projektų ir sąmatų ruošimas.
  • Standartizacijos ir sertifikavimo darbų organizavimas.
  • Techninės informacijos paieška, naujų procesų ir naujų žaliavų taikymas gamyboje.
  • Technologinės įrangos bandymas.
  • Technologinė pagalba gamybiniams padaliniams.
  • Gamtosauginių procesų techninė ir ekonominė analizė, ataskaitų ruošimo ir jų pateikimo kontroliuojančiai organizacijai organizavimas.
  • Inovacijų ir naujos įrangos diegimas.
  • Vadovavimas Technologinio skyriaus darbuotojų komandai. Gamybinių padalinių konsultavimas.
  • Atsakomybė už Bendrovės gaminamos produkcijos kokybės bei darbo našumo didinimą, nuolatinį gaminamos produkcijos broko mažinimą, naujų gamybos technologinių procesų diegimą.
  • Dalyvavimas Bendrovės aukščiausio lygio vadovų komandoje, bendrų tikslų ir rezultatų bendrovės mastu siekimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis išsilavinimas. Chemiko – technologo išsilavinimas būtų privalumas.
  • Darbo patirtis inžinerinėse-techninėse pareigose. Darbo patirtis vadovaujančiose pareigose – privalumas. Ne mažesnė nei 1,5 metų darbo patirtis technologo pareigose.
  • Pasižymėti vadybinėmis, organizacinėmis savybėmis ir įgūdžiais.
  • Mokėti valstybinę lietuvių kalbą ir anglų kalbą. Rusų ir vokiečių kalbos mokėjimas būtų privalumas.
  • Sugebėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą bei organizuoti kitų darbą.
  • Nuolat orientuotis į rezultatą.
  • Būti pareigingu, atsakingu, reikliu.
  • Gebėti valdyti konfliktines situacijas; būti atspariu stresui.
  • Greitai priimti sprendimus, valdyti ir spręsti konfliktines situacijas.
  • Mokėti planuoti laiką.
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office) ir programavimo pagrindai.
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Darbą vienoje didžiausių, stabiliai augančioje Europos polietileno perdirbimo ir plastiko gaminių gamybos įmonėje.
  • Įdomų, ambicingą, atsakingą ir pilną iššūkių darbą.
  • Laisvę realizuoti pagrįstas idėjas.
  • Konkurencingą, darbo rezultatus ir kompetenciją atitinkantį, atlyginimą nuo 2300 eur/mėn. (brutto) plius mokamas priedas už pasiektus darbo rezultatus.
  • Įmonės automobilį.

Atlyginimas

2300-3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
DU priklauso nuo darbuotojo pasiektų tikslų bei veiklos vertinimo per mėn.
AB „Plasta“

AB „Plasta“

AB PLASTA - viena didžiausių Europoje polietileno atliekų perdirbimo ir plastiko produkcijos gamybos įmonė. Per metus įmonėje perdirbama daugiau nei 30 tūkstančių tonų plastiko atliekų. Perdirbamų polietileno atliekų apimtys nuolat didėja, dėl nuolatinės AB „Plasta“ plėtros ir gamybinių pajėgumų didinimo. Bendrovė pati vysto ir diegia pažangiausias perdirbimo technologijas. Iš perdirbto panaudoto plastiko Bendrovėje kasmet pagaminama 20 tūkstančių tonų įvairaus plastiko gaminių. Ypatingas dėmesys skiriamas šiukšlių maišų gamybai, kurių pagaminama ir parduodama daugiau nei 0,3 milijardo vienetų per metus.
informacija apie AB „Plasta“
1515 €
Vid. atlyginimas bruto
437
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 981 €
25% uždirba 981-1211 €
25% uždirba 1211-1528 €
25% uždirba nuo 1528 €