Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ICECO"
More about company »

TECHNOLOGINIŲ LINIJŲ DERINTOJAS

Marijampolė - UAB "ICECO"

Darbo pobūdis

  • Technologinių įrenginių aptarnavimas, remontas ir priežiūra;
  • Techninių bei profilaktinių darbų savalaikis užtikrinimas;
  • Dalyvavimas įgyvendinant įrangos modernizavimo projektus ir naujovių diegimą;
  • Darbas pamaininis, su naktinėmis.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas (techninis -privalumas);
  • Patirtis technologinės įrangos eksploatavimo srityje;
  • Savarankiškumas, atsakingumas;
  • Galimybė dirbti pagal suminę darbo laiko apskaitą (pamainomis).

Mes jums siūlome

  • Galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbe ir kelionėje į/iš darbo;
  • Fiksuotą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius motyvuojančius priedus.
UAB "ICECO"

UAB "ICECO"

UAB „ICECO ledai“ – aukščiausios kokybės valgomųjų ledų ir šaldytų desertų gamintoja Lietuvoje. Įmonei priklauso Lietuvoje gerai žinomi valgomųjų ledų prekių ženklai: AURUM, TIRPUKAS, ETALON.
Informacija apie UAB "ICECO"
1236 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
82
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 950 €
25% uždirba 950-1249 €
25% uždirba 1249-1433 €
25% uždirba nuo 1433 €
Vadovas: Karolis Šalauskas