Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Vilniaus baldai"
More about company »

Technologinių procesų vadovas (-ė)

Vilnius - AB "Vilniaus baldai"

Darbo pobūdis

Technologinių instrukcijų ruošimas;
Technologinių procesų režimų kontrolė ir tobulinimas;
Gavinių priėmimo instrukcijų ir joms reikalingų pavyzdžių ruošimas bei tikrinimas;
Pirmosios gamybos partijos sekimas ir tobulinimas jos gamybos metu;
Naujų technologijų ir medžiagų paieška bei įdiegimas gamyboje;
Duomenų suvedimas į sistemas;
Faktinių neatitikimų normatyvams aiškinimasis ir korekcijos; monitoringas;
Kliento reikalavimų sekimas ir dokumentavimas;
Operatyvus ir tikslus informacijos teikimas.

Reikalavimai

Aukštasis techninis, inžinerinis ar technologinis išsilavinimas (gali būti studijuojantis (-i) magistrantūroje);
Bent vienerių metų panašaus darbo patirtis;
Geros lietuvių ir anglų kalbų žinios;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (privalumas – SolidWorks programa);
Kruopštumas, savarankiškumas ir darbštumas;
Atsakingas požiūris į darbą.

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą stabilioje, konkurencingoje įmonėje;
Mokymosi ir profesinio tobulėjimo galimybes;
Konkurencingą atlyginimą, turtingas skatinimo ir motyvavimo sistemas.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

AB „Vilniaus baldai“ - viena didžiausių ir moderniausių gamybos įmonių Lietuvoje.
Informacija apie AB "Vilniaus baldai"
1065 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
721
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2015 m.
Vadovas: Rimantas Vaitkus