Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Teisės ir tarptautinių sutarčių departamentas Teisės skyrius Vyriausiasis specialistas

Vilnius - Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija

Darbo pobūdis

  • Teisės ir tarptautinių sutarčių departamento Teisės skyriaus vyriausiasis specialistas yra karjeros valstybės tarnautojas.2. Pareigybės lygis – A.3. Pareigybės kategorija – 13
  • Teisės ir tarptautinių sutarčių departamento Teisės skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga dalyvauti teisės aktų projektų rengime, teikti išvadas dėl kitų ministerijos administracijos padalinių parengtų teisės aktų projektų, teikti išvadas dėl kitų valstybės institucijų ir įstaigų parengtų teisės aktų projektų, taip pat spręsti teisinius klausimus, susijusius su Užsienio reikalų ministerijos (toliau – ministerija) ir Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių, atstovybių prie tarptautinių organizacijų, konsulinių įstaigų ir specialiųjų misijų (toliau – diplomatinės atstovybės) administracine ir ūkine veikla.

Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias funkcijas:
  • Teisiškai vertina ministerijoje vykdomų viešųjų pirkimų komercinių sutarčių projektus bei teikia išvadas, pasiūlymus dėl komercinių sutarčių sudarymo ministerijos administracijos padaliniams ir pagal kompetenciją diplomatinėms atstovybėms, rengia komercines sutartis ir jas registruoja;
  • Pagal kompetenciją rengia teisės aktų projektus ir jų pakeitimus;
  • Konsultuoja ministerijos darbuotojus ir kitus suinteresuotus asmenis apie galiojančius Lietuvos Respublikos teisės aktus, reglamentuojančius valstybės ir diplomatinę tarnybą, ministerijos ir diplomatinių atstovybių administracinę ir ūkinę veiklą;
  • Pagal kompetenciją vertina ministerijos vidaus teisės aktus, teikia pasiūlymus ir išvadas dėl jų rengimo ministerijos administracijos padaliniams;
  • Vyriausybės darbo reglamento nustatyta tvarka pagal ministerijos kompetenciją teikia pastabas ir pasiūlymus dėl kitų valstybės institucijų ir įstaigų parengtų Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų projektų;
  • Ministerijos darbo reglamento nustatyta tvarka teikia pastabas ir pasiūlymus dėl kitų ministerijos administracijos padalinių parengtų Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų projektų, vertina jų atitiktį teisės aktų kokybei keliamiems reikalavimams;
  • Pagal kompetenciją dalyvauja ministerijos ir kitų institucijų komisijų, darbo grupių veikloje;
  • Dalyvauja diplomatinių atstovybių reikalų ir turto perdavimo komisijų darbe;
  • Pagal kompetenciją vykdo kitus skyriaus vedėjo ir departamento direktoriaus tarnybinius pavedimus.

Reikalavimai

Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį socialinių mokslų studijų srities teisės krypties bakalauro ir magistro arba vientisųjų teisės studijų magistro išsilavinimą;
  • mokėti anglų kalbą ne žemesniu kaip pažengusio vartotojo lygmens B2 lygiu;
  • mokėti dirbti kompiuteriu (MS Office programiniu paketu);
  • sugebėti analitiškai vertinti ir sisteminti teisės aktus, informaciją;
  • išmanyti ir gebėti taikyti civilinę teisę, darbo teisę, viešuosius pirkimus ir kitus valstybės ir diplomatinę tarnybą reglamentuojančius teisės aktus, teisės aktų rengimo tvarkos ir raštvedybos taisykles;
  • būti susipažinusiam su raštvedybos taisyklėmis;
  • atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma – „konfidencialiai“.
CVB client

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija

daugiau info vtd.lt
Įmonėje vid. atlyginimas 1562€
92% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra gruodžio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)