No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
SĮ „Vilniaus miesto būstas“

Teisės partneris

1810-2262 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Inclusive for people with disabilities
Vilnius - SĮ „Vilniaus miesto būstas“

Darbo pobūdis

Ką veiksi pas mus?

  • ginsi Įmonės teises ir teisėtus interesus teisme, kitose ginčų nagrinėjimo ir teisėsaugos institucijose;
  • rengsi ieškinius, pareiškimus, skundus, taikos ir kitus procesinius dokumentus;
  • atstovausi dėl skolų išieškojimo už paslaugų teikimą Savivaldybei nuosavybės teise priklausančioms, Įmonės patikėjimo teise valdomoms gyvenamosioms ir negyvenamosioms patalpoms ar jų dalims pagal energijos tiekėjų (šilumos, elektros, dujų ir kt.), patalpų administratorių, daugiabučių namų savininkų bendrijų ir kt. ieškinius: reiškiant regresinius ieškinius, ieškinius dėl patalpų nuomos sutarčių nutraukimo ir iškeldinimo;
  • atstovausi privatizavimo administracinių ginčų bylose;
  • analizuosi įstatymų ir kitų teisės aktų pakeitimus bei teisminę praktiką ir taikysi ją vykdant pavestas funkcijas, konsultuosi Įmonės vadovybę bei darbuotojus priskirtais teisiniais klausimais;
  • vykdysi ikiteisminį skolų išieškojimą bei kontroliuosi vykdymo proceso eigą.

Reikalavimai darbuotojui

Ko tikimės iš Tavęs?

  • aukštojo universitetinio bakalauro ir magistro arba jam prilyginto vienpakopio socialinių mokslų studijų srities teisės krypties išsilavinimo;
  • turėti ne mažesnę nei 1 metų darbo patirtį procesinių dokumentų rengimo bei atstovavimo teismuose darbo patirtį;
  • teisės aktų, reglamentuojančių aukščiau nurodytas veiklos sritis išmanymo;
  • puikių kompiuterinio raštingumo įgūdžių (MS Office), darbo patirtis su DVS Avilys, buhalterine programa Rivilė būtų privalumas;
  • mokėti bent vieną užsienio kalbą;
  • gebėjimo sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, analizuoti, sisteminti ir apibendrinti informaciją, išmanyti raštvedybą ir kanceliarinę kalbą, teisės aktų bei dokumentų rengimo taisykles, kalbėti ir rašyti taisyklinga lietuvių kalba;
  • kūrybiškumo, iniciatyvumo, vidinės motyvacijos, gebėjimo gerai organizuoti savo veiklą bei savarankiškai atlikti pavestą darbą.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu Papildomos apmokamos atostogos

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Nemokama kava

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1810-2262 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galimybė gauti iki 2 DU metinį priedą.

SĮ „VILNIAUS MIESTO BŪSTAS“
yra didžiausia įmonė ne tik Vilniuje, bet ir visoje šalyje,
šiuo metu administruojanti ir prižiūrinti
apie 3500 būstų,
suteikianti daugiausia nuomos mokesčio kompensacijų,
taip pat besirūpinanti socialinio būsto suteikimo
bei plėtros klausimais Vilniaus mieste.
Įmonė administruoja skirtingas paramos formas
būstui įsigyti bei išsinuomoti bei siekia tapti
vilniečių partneriu, skatinančiu turėti namus.
Mes esame tam, kad suteiktume namus
socialiai jautresniems asmenims bei šeimoms!
Mes esame tam, kad taptume startu
jauniems asmenims, studentams,
prisidėdami prie jų nuomos išlaidų kompensavimo!
Mes esame tam, kad pakeistume požiūrį į sunkiau gyvenančius asmenis ir skatintume socialinį dialogą bei lankstesnę integraciją!
Jeigu ir tu esi socialiai atsakingas ir tau rūpi tai, kuo mes užsiimame, jei nori mokytis ir augti kartu, kviečiame prisijungti prie SĮ „Vilniaus miesto būstas“ komandos!
informacija apie SĮ „Vilniaus miesto būstas“
2403 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
58
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1639 €
25% uždirba 1639-2216 €
25% uždirba 2216-3009 €
25% uždirba nuo 3009 €