Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Veritas bona"
More about company »

Teisininkas - Asmens duomenų apsaugos specialistas

600–700 Eur
Vilnius - UAB "Veritas bona"

Darbo pobūdis

  • Asmens duomenų apsaugos dokumentų rengimas;
  • Konsultacijos verslo klientams, asmens duomenų apsaugos klausimais;
  • Praktikoje taikyti Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) nuostatas;
  • Kontroliuoti BDAR nuostatų laikymąsi Klientų įmonėse,
analizuoti, vertinti, dalyvauti rengiant ir kuriant procesus (atitinkamus dokumentus), susijusius su duomenų tvarkymu;
  • Konsultuoti klientus sutarčių teisės, darbo teisės klausimais.

Reikalavimai

  • Aukštasis teisinis išsilavinimas;
  • Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą išmanymas
darbo su asmens duomenų apsauga patirtis.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą;
  • mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą;
  • visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

600–700 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Įmonės teikiamos paslaugos:
Asmens duomenų apsauga;
Darbuotojų sauga ir sveikata;
Gaisrinės ir civilinė sauga;
Suaugusiųjų švietimas;
Teisinės paslaugos.
Informacija apie UAB "Veritas bona"
1545 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Jurgita Dolerytė-Bučylienė