Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Transporto įmonių grupė
More about company »

Teisininkas (-ė), civilinė/komercinė teisė

Vilnius - Transporto įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Darbas, sprendžiant klausimus dėl krovinių apgadinimo;
  • Darbas su teisiniais dokumentais (tarptautinio krovinių pervežimo sutartys, bendrosios įmonės sutartys ir kt.) lietuvių ir rusų kalbomis;
  • Pagalba įmonės vadovams bei darbuotojų konsultavimas;
  • Bendros įmonės dokumentacijos tvarkymas;
  • Naujų įmonių steigimo dokumentų rengimas;
  • Darbas su pretenzijomis bei draudiminiais įvykiais, ieškiniais.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis civilinės teisės srityje BŪTINAS REIKALAVIMAS
  • Aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas;
  • Puikūs rusų kalbos įgūdžiai (žodžiu ir raštu) – būtinas reikalavimas;
  • Ne mažesnė nei 2 metų teisinio darbo patirtis civilinės ir komercinės teisės srityse;
  • Atsakingumas, gebėjimas atlikti įvairias užduotis;
  • Noras dirbti bei savarankiškumas;
  • Geri darbo kopiuteriu įgūdžiai.

Kandidatai neturintys patirties tarptautinių pervežimų teisės srityse, vertinami NEBUS

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje logistikos kompanijoje;
  • Galimybę įgyti naudingos patirties;
  • Galimybę tobulinti savo žinias ir profesionalumą;
  • Kompetencijas atitinkantį atlyginimą.

UAB "DLG", priklausanti "DELTA LOGISTICS GROUP" įmonių grupei buvo įkurta 2002 metais. Nuo pat pirmų dienų, kompanija iškėlė tikslą - įsitvirtinti konkurencingoje tarptautinių gabenimų ir logistikos srityje. Pradėjusi komercinę veiklą nuo krovinių gabenimo tarptautiniais maršrutais įmonės transportu, kompanija ženkliai išplėtė transporto parką ir klientams teikiamų paslaugų spektrą, suformavo profesionalią darbuotojų komandą ir žymiai padidino finansinį pajėgumą. Šiandien, UAB "DLG", tai stabiliai dirbanti ir dinamiškai auganti kompanija, pelniusi klientų ir partnerių pasitikėjimą bei iškovojusi tvirtas pozicijas transporto rinkoje.
Platesnė informacija www.dlg.lt bei www.dlgrusland.ru