Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Koncertinė įstaiga Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
More about company »

TEISININKAS (-Ė) – DUOMENŲ APSAUGOS PAREIGŪNAS (-Ė)

Nuo 736,26 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - Koncertinė įstaiga Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Darbo pobūdis

  • rengti įstaigos vidaus standartinių sutarčių formas, sudaromas sutartis ir su šiais dokumentais susijusių įstaigos vadovo sprendimų ar lydinčiųjų dokumentų projektus;
  • vykdyti darbo sutarčių sudarymo, vykdymo, nutraukimo kontrolę, rengti atitinkamų įstaigos vadovo įsakymų projektus, tvarkyti registrus;
  • dalyvauti įstaigos viešųjų pirkimų komisijos darbe, rengti viešųjų pirkimų sąlygų, pretenzijų, sutarčių bei kitų dokumentų projektus; konsultuoti įstaigos darbuotojus viešųjų pirkimų organizavimo ir vykdymo klausimais;
  • rengti įstaigos vidaus teisės aktus, susijusius su įstaigos kūrybine veikla, personalo valdymu, kitų įstaigos funkcijų organizavimu, viešaisiais pirkimais;
  • stebėti, kaip laikomasi 2016 m. balandžio 16 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kurio panaikinama Direktyva 95/46/EB (toliau – BDAR), kitų Sąjungos arba nacionalinės duomenų apsaugos nuostatų ir duomenų valdytojo arba duomenų tvarkytojo politikos asmens duomenų apsaugos srityje.
  • atlikti kontaktinio asmens funkcijas priežiūros institucijai kreipiantis su duomenų tvarkymu susijusiais klausimais, įskaitant BDAR 36 straipsnyje nurodytas išankstines konsultacijas, ir prireikus konsultuoti visais kitais klausimai;

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas;
  • specialiųjų teisės aktų, susijusių su valstybės kultūros įstaigų veikla, darbo teise, viešaisiais pirkimais, asmens duomenų apsauga išmanymas;
  • geras civilinės teisės išmanymas
  • geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu), kitų kalbų mokėjimas – privalumas;
  • geri darbo kompiuteriu („MS Office“, „Adobe“ ir pan.) įgūdžiai;

Mes jums siūlome

  • darbą aukščiausio lygio profesionaliojo meno institucijoje;
  • geras darbo sąlygas ir darbą kūrybingame bei draugiškame kolektyve;
  • galimybes nuolat tobulėti savo srityje;
  • darbo pobūdį atitinkantį pastovų atlyginimą;
  • darbą nepilną darbo dieną (terminuota sutartis);
  • 736,26 EUR atlyginimą (bruto).

Laukiame Jūsų CV ir trumpo motyvacinio laiško iki 2019 m. spalio 11 d. el.paštu

Atlyginimas

Nuo 736,26 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Dirigento Gintaro Rinkevičiaus iniciatyva 1988 m. suburtas jaunų muzikų kolektyvas, kuris su neblėstančia energija, originaliomis programomis ir aukštu meistriškumu įsiveržė į Lietuvos muzikinį gyvenimą. Vėliau šiam orkestrui buvo suteiktas Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro vardas.

Šis kolektyvas jau sukūrė savo tradicijas, kurių esminiai bruožai – ypatingi orkestro gimtadienio, sezono pradžios ir pabaigos koncertai, unikalios teminės programos, lietuviškų simfoninių partitūrų premjeros, koncertiniai ir sceniniai operų pastatymai. Orkestro muzikavimą šiltai sutiko daugelio kraštų publika, gerai vertino kritikai. Kiekvieną sezoną orkestras įtraukia į repertuarą vis naujus kūrinius, tiek iš pasaulio simfoninių kūrinių aukso fondo, tiek ir naujai sukurtas simfonines drobes. Išskirtiniu Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro veiklos įvykiu tapo visų G. Mahlerio ir L. van Beethoveno simfonijų atlikimas.
Informacija apie Koncertinė įstaiga Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
1410 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
134
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1265 €
25% uždirba 1265-1318 €
25% uždirba 1318-1643 €
25% uždirba nuo 1643 €
Vadovas: Stasys Pancekauskas